Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ideges vagyok vezetés közben?

Ideges vagyok vezetés közben?

Figyelt kérdés

Ideges vagyok vagyok vezetés közben,és így sokat hibázok,ugy gondolom hogy sose lesz meg a jogsim.nagyon béna,vagyok es az a gáz hogy fiú vagyok:(

valami ötlet hogy hogy tudnak jobban vezetni,illetve ne idegeskedjek vezetés közben.?.nagyonmegköszönném:)



#autó #vezetés #idegség
2018. jan. 29. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit vezettél ?

Ezen csak a gyakorlás segíthet, a 30 órát felejtsd el, az nem azt jelenti, hogy a 30 óra után menni kell vizsgázni, ha szükséges 50 órát is gyakorolni kell

2018. jan. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
19 oranal tartok
2018. jan. 29. 21:44
 3/9 A kérdező kommentje:
Es nsgyon rossz hogy ilyen bena vagyok:(
2018. jan. 29. 21:45
 4/9 anonim válasza:
100%
Én is voltam ott ahol te, tavaly lett meg a jogsim és emlékszem hogy nagyon féltem, nekem az segített hogy megpróbáltam jobban eggyé válni a vezetéssel, hogy úgy tekintsek rá mint a gyaloglásra. Úgy kezdtem hogy elkezdtem tanulni az autó működését hogy vezetés közben tisztában legyek vele hogy mi is történik, ezután kerestem youtubeon profi autóversenyzőket és lenéztem a technikáikat, aztán végignéztem az összes halálos iramban filmet hogy motivációm is legyen a vezetésre :) , ezután egyre jobban ment és ma már teljesen nyugodtan elvezetek bárhova mintha biciklivel mennék. Megtanultam hogy az a lényeg hogy amikor beülsz az autóba ne félj hanem legyél izgatott, élvezd hogy vezethetsz.
2018. jan. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
És én is sokat bénáztam még az utolsó órákon is.
2018. jan. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom.megprobalom elvezni.es elfelejteni a felelmet😊
2018. jan. 29. 22:21
 7/9 anonim ***** válasza:

ja hogy meg csak most tanulsz? azt hittem mar van jogsid es ugy idegeskedsz

oh, ha meg tanulo vagy akkor ez abszolut normalis

huu, te en torolgettem a kormanyt ugy izzadt a tenyerem az idegessegtol (a te korodban) mostmeg hogy vezetek tobb mint 20 eve mar csak a halvany emlek van meg :D


nyugi, menni fog, csak gyakorolj sokat!

2018. jan. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A bénázás szinte mindenkinél megvan, emiatt ne idegeskedj. Én is bénáztam, főleg a parkolással rengeteget...Vizsga előtti napon volt életem legrosszabb vezetése, már a sírás határán voltam, hogy másnap hogy fogok levizsgázni. Aztán másnap 4 hibaponttal átmentem, a parkolást még sosem csináltam meg olyan szépen, mint akkor. A legfontosabb, hogy ne stresszelj rá ! Menni fog az, mindenki belejön előbb-utóbb.

Én egyébként 40 órát vezettem, előtte semmit nem tudtam, úgy mentem az oktatóhoz hogy még autót sem indítottam be életemben, pedig van a családban nem is egy.

Fel a fejjel és sok sikert. :)

2018. jan. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!:).nem tudok mikor volt a vizsgad de gratula hozza:)
2018. jan. 30. 22:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!