Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki dízel autót vesz, az a...

Aki dízel autót vesz, az a kocsival dolgozik?

Figyelt kérdés
Tehát általában üzletemberek? Mert tudtommal dízel autót napi 100 kilóméteres használattal éri meg igazán venni, de akkor ott is egy 50-60 ezer forintot kitesz az üzemanyagköltség. Vagy hogy van ez?
2018. jan. 23. 22:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én speciel pont sokat megyek a dízellel, de nagyon sok ismerősöm nem megy sokat, és mégis dízel van nekik. Abszolút érthető, ha én sem mennék nagy távokat, akkor is az egyik autóm dízel lenne, mert ezt szeretem.
2018. jan. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

100km? :D


én napi 32 km-t megyek (oda-vissza) munkába, még ezenkívül néha a szomszéd városba, ha kell valami, évente párszor nagyobb útra. Eszembe se jutna benzinest venni. nyáron elmegy 5 liter alatt, most is csak kevéssel van 5 liter felett a hideg miatt.

2018. jan. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!