Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Profi sofőrök, esetleg autóver...

Profi sofőrök, esetleg autóversenyzők! Szerintetek ezt a srác fogta meg, az ő vezetési tudásának köszönhető, hogy nem lett karambol vagy az elektronika segített a legtöbbet? (videó)


2018. jan. 22. 23:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
ESP
2018. jan. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Rá se kattintottam, már tudtam hogy az Audis lesz, minden autós portálon fen volt ma.


Amúgy egyértelmű, hogy az elektronika fogta meg, ahogy a kormányt rángatta kb elején pördült volna.

2018. jan. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Pont 2 perce néztem rá a hírekben:). Az elektronika segítette ki.
2018. jan. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%

Én nem teljesen így látom, nyilván működött az ESP is, melyik autóban nem, de azért a sofőr is kellett ahhoz, hogy ne legyen durvább a helyzet, szépet mentett szerintem.

Persze, ha hátsókerekes E36-osban ült volna (csak példa) kipörgésgátló nélkül, azt már nem igen fogja meg így, de ezért kell jó autót venni (quattro).

2018. jan. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem úgy nézett ki mint aki tudatosan rángatja a kormányt. :D


Legalábbis totál random, nem pedig az autó mozgásával összhangban próbálja ellensúlyozni a mozgást.


Szerencse és az elektronika, ezek mentették meg.


Nem mellesleg ezt nem lehet megmondani, hogy ha hátsó kerekes autóval teszi ezt akkor hogy végződik, ennyivel, hogy mert az hátsó kerekes ESP nélkül. Lehet akkor is szerencséje lett volna elhet nem.

2018. jan. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 crudy ***** válasza:
Szerintem is az auto mentette magat de azt minden tapasztalt sofor tudja, igy az itt valaszolok is szerintem, hogy a tapasztalatlan soforok ilyenkor mit csinalnak: satufek es szem becsuk, pont igy gazoltak ma el majdnem, a matizban nincs abs-se igy ha nedves lett volna az az ut most nem irnam a valaszt, es akkor se h ha a daewoo mogotti furgonos nem lett volna tapasztalt sofor es satufek helyett kerulte ki a matizt h hosszabb lehessen a fekut. A pali a videon legalabb ellenkormanyzott, amit bar szarul csinalt de sokan erre se kepesek.
2018. jan. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Amúgy nem kötekedésből, hanem kiváncsiságból kérdezem, szerintetek mit nem csinált jól?

Oké hogy elektronika meg minden, de az már lassan minden autóban van, és őnmagában mé mindig nem elég az ESP ilyen esetekhez, most a sofőr nem hibás hogy közbeszólt az elektronika :)

Írták, hogy a kormánymozdulatoknak köze nem volt az autó irányához, szerintem meg pont jó irányba kormányzott. Ami furcsa lehet sokaknak, hogy kicsiket teker a kormányon, de az nem azért mert nem tudta mit csinál, hanem mert ezeken az új Audikon már nagyon kicsi áttételű kormány van.

2018. jan. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom fél kézzel, ilyen lazán, hogy csinálhatta. Szerintem is egy gyengébb felszereltségű autóba nem sikerült volna.

Az első szabadedzéseken a világ legjobb pilótái, a Forma 1-esek is pörögnek agyba főbe pedig ők fel vannak készülve mindenre és a vezetési tudásuk sem egy hétköznapi sofőré.

2018. jan. 23. 09:14
 9/14 anonim ***** válasza:
Nyilván az legnagyobb részét az ESP végezte, de azért a sofőr is próbálkozott jó irányba tekerni a kormányt. Nyilván ESP nélkül így 1kézzel tekergetve a kormányt esetleg piruettet láttunk volna csak.
2018. jan. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy kézzel nagyjából ugyanazt megcsinálta, mint amit két kézzel is tudott volna. A szerencse, hogy a megcsúszáskor pont jól fogta a kormányt 9-10 óra környékén, mert a megcsúszás előtt 10 másodperccel éppen a kormány felett pihentette a kezét, akkor tuti nem szedte volna össze, ha akkor csúszik meg. Mindenesetre a csávó jól jött ki a dologból, a csajnak nagyon tetszett a manőver, szóval tuti meglett este a jutalom :DDD
2018. jan. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!