Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek sem szabadna...

Szerintetek sem szabadna megvennem neki?

Figyelt kérdés

Az öcsém 20 éves, most érettségizett és megígértem neki, hogy ha teljesíti a kritériumaimat, akkor megveszem neki álmai autóját. A kritériumok a következők: minden érettségi min. 90%, legyen köztük egy emelt, 2 nyelvvizsga, abból egy felsőfokú. Ő teljesítette az ő részét, most én is szeretném. DE. A szüleink mikor megtudták teljesen kiakadtak. Hogy nem szabad ezt tenni egy gyerekkel, elkényeztetem, így nem fog soha semmit elérni, ha mindent megkap stb. Azt is mondták, hogy ha meg merem neki venni, akkor vehetem magamhoz az öcsém, mert ők nem fogják tovább eltartani...

Ja és anyuéknak nem fájna semmibe, a benzint az öcsém fizetné, a többit én.

Szerintetek mit tegyek?


2010. jún. 5. 18:38
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
:D
2010. jún. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

gratulálok, szép autók :)


ha megteheted ( márpedig ahogy látom megteheted ) akkor tartd be a szavad, magyarázd el a szüleidnek hogy ő igenis megdolgozott érte, és ha ennek a tanulásnak nem látja a gyümölcsét, akkor soha az életben nemfogja magát törni semmiért sem..

2010. jún. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Kaphatnék még néhány olyan választ, ami erkölcsi szempontból kérdőjelezi meg/támasztja alá döntésem helyességét?
2010. jún. 6. 14:53
 24/32 anonim ***** válasza:
.
2010. jún. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:

...hát ez elég kemény...egyrészt nem keveset kértél,és te megkaptad...szóval most rajtad a sor...másrészt pedig majd máskor meggondolod,h mit ígérsz...sztem ezt most meg kell venned!...ha azt vesszük,azt az autót el is lehet adni!!!

A fára felcsavarodásról meg annyit,h általában azok akik tanulásban így teljesítenek,nem arról híresek,h állatként közlekednek.Ez már feltételez egy bizonyos hozzáállást az élethez.Ennyire ismernek kell az öcséd!!!Ha úgy látod,h elszállt,akkor fogod és elveszed az autót.De ha megígérted,és ráadásul megteheted,akkor ezt most sztem teljesítened kell!Gondolj bele fordított helyzetben!!!Ő nem kis dolgott tett le az asztalra!

2010. jún. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
...és ha nem veszed meg,akkor azt mivel igazolnád???...sztem ebből már nem lehet kihátrálni...ő már letette az asztalra az érettségit...gondolom nem rossz helyre megy továbbtanulni sem!!!
2010. jún. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés, kamu válasz!
2010. jún. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:

vedd meg neki.. : )

13/F

2010. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
Nem írnád meg,h végül hogyan döntöttél??? :)
2010. nov. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Kapott kocsit, de nem 370Z-t.
2010. nov. 25. 08:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!