Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek sem szabadna...

Szerintetek sem szabadna megvennem neki?

Figyelt kérdés

Az öcsém 20 éves, most érettségizett és megígértem neki, hogy ha teljesíti a kritériumaimat, akkor megveszem neki álmai autóját. A kritériumok a következők: minden érettségi min. 90%, legyen köztük egy emelt, 2 nyelvvizsga, abból egy felsőfokú. Ő teljesítette az ő részét, most én is szeretném. DE. A szüleink mikor megtudták teljesen kiakadtak. Hogy nem szabad ezt tenni egy gyerekkel, elkényeztetem, így nem fog soha semmit elérni, ha mindent megkap stb. Azt is mondták, hogy ha meg merem neki venni, akkor vehetem magamhoz az öcsém, mert ők nem fogják tovább eltartani...

Ja és anyuéknak nem fájna semmibe, a benzint az öcsém fizetné, a többit én.

Szerintetek mit tegyek?


2010. jún. 5. 18:38
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Szerintem tartsd magad ahhoz amit ígértél. Ezt a szüleidnek is meg kell érteniük, tényleg nem kis kritériumoknak felelt meg.
2010. jún. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Hú basszeg énis -.-"

:D

szal én szerintem azt a kocsit ne vedd meg neki mondom is miért:

NEM azért mert irigy vagyok hanem. Arra kéne főleg hogy haveroknak villogjon vele, és repesztene vele 200fölött és én félteném ha a tesóm lenne, nem kötne ki egy villanyoszlopon.

Vehetsz neki drága kocsit de pl egy volvo-t ami tudni illik nagyon biztonságos, de dinamikusan vezethető is.

ez az én véleményem, de ha a 350z-t ígérted vedd azt, csak szreeltessétek fel 1-2 millió ft-nyi biztonságos extrával, ha a pénz nem akadály.

2010. jún. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Marha nagy győzelem!

Aztán jöhet a pia, nők, drog!

Azt is fizesd majd!

2010. jún. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Vegyél neki erősebbet, azzal az egész teste szétkenődik a fán.
2010. jún. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Miért triviális az, hogy egy fiatal gyerek erős autóval biztos felkenődik egy fára? Ennél azért az emberek lehetnének értelmesebbek... Az én autóm sokkal erősebb, 18 évesen kaptam és mégis élek...

Mellesleg az öcsém módfelett racionális, kiváló jellem és ami nem lényegtelen, hogy messze átlagon felüli sofőr!

2010. jún. 5. 21:34
 16/32 anonim ***** válasza:
Irigyek ám....DD
2010. jún. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem hogy neked milyen autód van?
2010. jún. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Ha ez most nem egy oltás, akkor azt mondom, h tartsd magad a szavadhoz. Ő megtette a magáét és ilyen motívációval ez a jövőben is várható.

15M HUF körül én biztosan nem Nissan-t vennék, hanem a kategórián belül maradva Z4 35 S-t vagy TT RS-t.

De feltűnésmentesen gyorsnak lenni..? Innen válogass: [link]

2010. jún. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
HA megígérted akkor vedd meg neki!Ezért hajtott a öcsid:D
2010. jún. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Ferrari F430 és télire egy Audi S3.
2010. jún. 6. 13:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!