Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 1993 karosszéria...

Suzuki Swift 1993 karosszéria javítás?

Figyelt kérdés

Valaki csinált már magától Suzuki kasznit Pl küszöb vagy javító ív cserét? Itt nem kasznisokra gondolok és esetleg vizsgán is átment amit felkészített?

Tanácsot szeretnék kérni ki hogy csinálta és mire kell figyelni



2018. jan. 16. 12:06
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
A tanács az az,hogy ha neked ezzel kapcsolatban itt kell érdeklödnöd,hozzá se kezdj!!
2018. jan. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ott a pont!

Oldalanként anyaggal + munkadíjjal 35-45ezerért cserélnek küszöböt. Aki ennyit nem képes szánni rá,hogy biztonságos legyen az autó, és szakszerűen legyen javítva, inkább járjon tömegközlekedéssel.

2018. jan. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves hozzászólók tisztában vagyok hogy az autónak biztonságosnak kell leni ez nem is kérdés! De nem okoskodást kértem hanem tanácsot így interneten keresztül én is szövegelhetnék! jusson majd eszetekbe ha lakatoltatni viszitek az autótokat elkérnek egy halom pénzt mert csak pár helyen meg van csípve meg üvegszálas gittel kifoldozzák akkor el lehet gondolkozni hogy mire fizettem rengeteg pénzt? Ja itt van egy kis rozsdafolt,meg ezt a horpadást én is kitudtam volna húzni azért a pénzért amit elkérnek! Elgondolkoztató hogy 35-45 ezer forintot kifizet valaki egy kis pampucolásért
2018. jan. 17. 14:40
 4/5 D. Brasco ***** válasza:
Mar ne is haragudj,de az hogy ha neked eddig csak lehúzos barbár mekk elek emberekkel volt dolgod az nem a mi problémánk...........de ha te ilyen ügyesnek meg okosnak erzed magad akkor hajra.......csak akkor nem tudom minek jöttel ide kerdezni......
2018. jan. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Te kérdeztél hülyeséget. Orvos az gyógyítson, író az írjon, sofőr az vezessen, karosszériás lakatoljon. Én sem állok neki műteni, vagy vonatot vezetni csak úgy, mivel sok-sok tapasztalat kell hozzá, hogy egyedül műtsek, vonatot vezessek, vagy lakatoljak. Lakatosok sem egyből autóval kezdik a szakmát, hanem szép lassan betanítják őket.

Ha ettől félsz, felesleges. Ha befoltozzák, kb.fél év múlva átfog rohadni, akkor vissza kell vinni a számlával együtt az autót, (amit kapni fogsz, ha nem házhoz viszed, hanem normális lakatos műhelybe..).

Ha félsz továbbra is, akkor beszéld meg velük, hogy ha berakták az új küszöböt (fekete, vagy sima szürke színű), megszeretnéd nézni fényezés előtt. Vagy kérsz képeket. Vagy viszed máshova fényeztetni utána, ha szeretnéd.

2018. jan. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!