Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik opciót válasszam?

Melyik opciót válasszam?

Figyelt kérdés
Van egy 150 le-s 1.8 mk4 Golfom, 2 éves korában került hozzám 2002-ben. A fogyasztásával soha nem voltam kibékülve, bár nem is kellett nagy távokat megtennem, mint mostanság. Gondolkodom, hogy a gázt belerakatom, akkor árban olyan 5-6 liternek megfelelő benzinnel elmenne gázzal, most 7-8 literrel járok vele. Viszont gondolkodom másik opción is, ami egy 131 lóerős pdtdi lenne, Audi, Skoda, golf mk4. A baj ezekkel annyi, hogy soha nem fogom tudni, hogy használták előtte, de elmenne 5 literrel, meg talán nyomatékosabb is, ki tudja. Ti megtartanátok a mostanit?

2017. dec. 31. 17:26
 1/1 anonim ***** válasza:
A 7 8 literes fogyasztás teljesen jó szerintem mondjuk én 12 vel járok el. De most belerakni a gázt ezért szerintem hülyeség. Egyrészt nem egy veszélytelen dolog másrészt ha nem 100% ig szakszerűen építik be utána szétvágja a motorodat és sorra nem szűnő problémáid lesznek vele. Ha választani kéne én megtartanám így ahogy van. Jó kis motorok ezek az 1.8 asok. De ha a két opció közül kéne választani akkor inkább 1.9 pdtdi.
2017. dec. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!