Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Astra J 1.7 CDTI vagy Accord...

Astra J 1.7 CDTI vagy Accord 2.2 IDTEC?

Figyelt kérdés

Mind a kettő dízel, kombi ,manuális, Astra 2014, 61e km, Accord 2009, 120e Km, az ár ugyanaz: 3,3m

Most is Opeles vagyok bár ne lennék,a Hondát mindenki ajánlja. Az Opelben a kevés kilométer meg a 2014 es gyártás a megnyerő meg hogy csak 4 éves autó lesz.

Tehát a kérdés hogy melyik lenne a jobb választás ? Első szempont a megbízhatóság.



2017. dec. 21. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Nem egy kategória a kettő, az Accord sokkal nagyobb mint egy Astra így a legésszerűbb válasz: Azt vedd amekkora méretosztály kell neked.

Viszont ha jót akarsz akkor benzines Accordot veszel és nem lesz vele gondod a kötelező szervizeken kívül.

2017. dec. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom hogy alsóközép vs. középkategória,

dízelhez ragaszkodom mert vannak számomra előnyös lehetőségek vele.

2017. dec. 21. 11:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem így értettem a kategóriát hanem úgy hogy az Astra méretbeli társa a Civic, az Accordé pedig az Insignia.

Illetve a honda motorja még csak EURO4-es (ha jól tudom) és még nincs benne DPF, hosszú távon nézve biztos hogy a Hondát választanám.

2017. dec. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Honda Accord. Le ellenőrizném az előéletét is. Számlák szervízkönyv stb.
2017. dec. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!