Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa romeo 159 1.9JTD 16V...

Alfa romeo 159 1.9JTD 16V vagy Honda accord 2.2 CTDI?

Figyelt kérdés

2017. okt. 8. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%

Kocka Lada tezsvírem, h engem kérdezel!

Kocka Lada!

2017. okt. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Dikk az is vót de mán elattuk haljak meg,mostan kéne valami úly...
2017. okt. 8. 14:07
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
De azzal lehett csak igazán vasazni, meg rosszakkumulátorolni tezsvírem, nem? De!
2017. okt. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazad van more a fene ezt az úly generácijót,a gyerekikn3k ezek a csicsás kocsik kelenek nem tuggyák mi a lyo...
2017. okt. 8. 14:15
 5/11 A kérdező kommentje:
Félretéve a bohóckodást,természetesen a komoly válaszokra is nyitott vagyok,sőt előny lenne ha ezentúl olyan jönne:D
2017. okt. 8. 14:16
 6/11 anonim ***** válasza:

:)

Ok.

Akkor. Én a Hondát választanám, az japán, megbízhatóbb, mint az olasz kocsik. Szépek az Alfák is, de h megbízhatót keresel, a Honda az, amit keresel!

2017. okt. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az alfat nem ismerem de az accordban gyenge a kuplung így a dmf is hamar megpusztul és jóval drágább mint azalfaba bár ugyanaz gyártja. De jó a motor jó az egész autó tehát kell félretenni javitasra de túl nagy orális szex nem lesz vele. :))
2017. okt. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom az orális szex alatt mit értesz de én nem kocsival akarom elerni ezt:D

De azért köszi a választ,ha az orális szexre hajtanék ebben az árkategóriában az audi a4-et vagy 3-as bmwt vennék,de az alfa és a honda nekem jobban bejön:)

2017. okt. 8. 23:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet húrrogni az Alfa-t, de a 159-el már nincs semmi gond... az 1.9 jtd nagyon jó motor, de nem lesz egy erőbajnok, mert kicsit nehéz hozzá a kocsi, vizsont sztem nem fogyaszt kevesebbet mint az 5 hengeres 2.4-es jtdm... Nekem az 5 hengeres van, pályán 5 litert nyom be, ha nyomom neki kicsit jobban, akk 6, de ahhoz már elég jó tempóban haladok vele.
2017. okt. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 naxoo válasza:
Utolsó, ne haragudj, de nem reális amit írsz. Nekem Alfa 159 2.4 jtdm-em van, de simán megeszi a 8at, ami már teljesen normális egy ekkora súlyú és ekkora köbcentis autóhoz. Am a kérdezőnek, mérlegelés kérdése. Ha prémium gépjárműben akarsz ülni, akkor Alfa. Ha elég a középkategória akkor Honda.
2017. okt. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!