Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amikor azt mondják, hogy...

Amikor azt mondják, hogy felfelé nem szabad kihagyni sebességet az ajánlott, vagy van káros hatása?

Figyelt kérdés
Pl: intenzívebb kigyorsítás forgalmi okokból 2-ben 10-ről 80 és nem akarja az ember 5-ig felrakni egyesével?
2017. dec. 14. 20:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Ahol lakom falu például reggel ott,a kettes 80 érik!

Két falu között nyugodtan kényelmesen eltudom indítani a napot.(munka végett),majd vissza ismét a falum felé,ilyenkor már meleg motor.

A faluból a városfelé indulva : van 1 kereszteződés ami lakotton kívülire vezet,reggel ott a kettes 80 bőven van,mert terhelt út én miattam ne fékezzen le a sor.

2017. dec. 15. 11:20
 12/19 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk ahhoz is elég állatnak kell lenni, hogy 2-esben gyorsíts 80-ig...
2017. dec. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

#7: modjuk egy előzés kövér 2-esben városban, utána simán rakom a 4-est,mert már nem gyorsítok tovább.

országúton 3-asban előzés után simán megy az 5. mert nem gyorsítok tovább, miért raknám 4-be,hogy aztán rögtön váltsak 5-be?

2017. dec. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#12: legtöbb kocsi majdnem megfutja a 100-at kettesben, nagyobb köbcentisek még fölé is mennek.

ha meleg a motor miért ne pörgethetnéd 5-6 ezerig?

2017. dec. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"kövér kettessel" mennyivel is mész a városban? 70-80-al???

semmi közöm hozzá, a te dolgod. De nehogy már úgy állítsuk be, ezt a dolgot, hogy ez így mennyire frankó. Meg, hogy ezt megköveteli a forgalom ritmusa! Akkor miért nem indultok harmadik fokozattal. Akkor még kevesebbet kell kapcsolgatni.

Ezt a sok falábút! Aztán még meg is magyarázzák hogy ők az okosok...

2017. dec. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

egy 20-al poroszkáló traktor mögül te 4-esben erölködsz kifele?

én nyomom kettesben 50-ig

országúton meg legalább 70-ig,rakok egy 3-ast, fel 90-igaztán megy az 5.

ez nem falábúság, így kell autót vezetni. az előzést minél hamarabb le kell tudni

2017. dec. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Az én kocsim 2-ben 105-öt megy.
2017. dec. 15. 15:51
 18/19 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba, gondolom ő ugyanaz aki a múltkor engem kétszer is betalált, megnézhetném a százalék alapján, de annyira se érdekel... Ugyanez a szitu, ő nem csinálja vagy másképp, ha más viszont igen vagy nem úgy ahogy ő akkor a másik a hülye, ő meg a valaki, mert buszt és kamiont is vezet. Hagyjuk... Ha valaki kihúzatja a gépet és felvált kettőt, akkor mi van. Mert az, hogy szerinte hülyeség, az sok mindenkit nem érdekel igazából...
2017. dec. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én az agyonpörgetés mellett vagyok, lazán el szoktam pörgetni még a dízel autómat is leszabályozásig, a benzinest meg pláne. Ettől függetlenül hülyeségnek tartom, hogy minden nap kihúzatod 80-ig kettesben az autód. Főleg ha nem előzöl, nem versenyzel, vagy nem száguldozós kedvedben vagy éppen.

Ja és a 20-al menő traktort hogy megelőzd, ahhoz sem kell padlógáz :D Szépen felváltogatok 2500-3000-res fordulaton, mint mindig, aztán helló.

2017. dec. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!