Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel h astra cabrio vagy vw eos?

Opel h astra cabrio vagy vw eos?

Figyelt kérdés
Mondjuk 2006 tol es ketezres benzines motorral. Melyik a jobb valasztas.
2017. dec. 12. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Egy ilyen autó vásárlása egyértelműen emocionális döntés. Szóval semmi értelme véleményt kérni.

Nekem személy szerint igazán egyik sem tetszik, de ha választani kell, akkor EOS, aztán ha szereted a tuningot, raksz rá Scirocco frontot, van 1-2 ilyen építés már, egy nálunk is készül

2017. dec. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a jobbik választás, amelyiket jobb műszaki állapotban, sérülésmentesen, nyomonkövethető előélettel tudod megvenni. A többi már mind szubjektív szempont.
2017. dec. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem ez olyan hogy melyiket tudod kifogni lehető legjobb állapotában,

nekem személy szerint az opel jobban tetszik, a vw olyan kis nyomisnak tűnik vagy nem tudom..

2017. dec. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

rakatsz rá külső OPC tuningot aztán szerintem teljesen korrekt kinézetre,



az már más kérdés hogy a csajok jobban gerjednek a "vé" betükre mint az opelre :)

2017. dec. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!