Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel G Astra Cabrio vélemények...

Opel G Astra Cabrio vélemények? 1.8 / 2.2?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat és véleményeket szeretnék kérni.

Először is, hogy első autónak van-e értelme cabriot venni? A bibi az, hogy télen nem tud garázsban állni. Azt írták ha letakarom és jó állapotban van, a vászontető ellenére sem lesz baja. Erről mit gondoltok?


Illetve magáról az autóról? 1.8-as-ról jókat 2.2 16V-ről rosszabbakat olvastam. Ez igaz?


2002-2004 közöttieket néztem.


2017. aug. 13. 20:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Csak benzines jöhet szóba, nem megyek vele sokat.
2017. aug. 13. 21:00
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 1.8 coupe volt. Ameddig nalam volt nem volt vele semmi problema. En az 1.8-at vennem. 2.2 sokkal tobbet fogyaszt.


A tetorol annyit hogy azzal foglalkozni kell. Van vaszonteto apolo es impregnalo.

Ha ki van fakulva akkor van vaszontetohoz festek. Ujra lehet festeni. Nekem is cabrio van es sokszor kint volt telen. Semmi baja nem lett a tetonek. Vasarlas elott ellenorizd hogy nem-e azik be valahol es hogy mukodik-e normalisan a mechanika stb.Ezek mar nem fiatal autok...

2017. aug. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták, jó autó minden tekintetben. A tetőre oda kell figyelni. Az sem lenne baj, ha olyan szerelőt vinnél magaddal aki már látott ilyen tetőt.


2.2 sem olyan rossz, én is utána olvasgattam anno, mert Coupe-t akartam (de aztán más lett belőle)


Más kérdés, hogy én nem vennék kabriót, ha utcán tudnám csak tartani, inkább Coupe (max tetőablakkal)

2017. aug. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!