Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra bertone cabrio 1.6...

Opel astra bertone cabrio 1.6 vagy 1.8?

Figyelt kérdés
Vásárolni szeretnék egy ilyen autót de nem tudom hogy melyik motorral lenne jobb.. 1.6 ban gondolkodtam eddig,viszont találtam olyant is ami 1.8 és eléggé rendben van! fogyasztása menyire külömbözik? melyiket érné meg inkább?

2016. jún. 5. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
1.8!!! 16 szelepest! 1.6 sem rosz csak papás! Ilyen autóhoz az 1.8 jobban szól! Opel fanaticban tudnak bővebben értekezni hogy mire figyelj
2016. jún. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mire akarod használni? 130-ig az 1,6 s elég.
2016. jún. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem száguldozni akarok vele... mint ahogy leirtam inkább a fogyasztás érdekel..mert ha nincs nagy különbség akkor inkább az 1.8 mellet döntenék
2016. jún. 6. 00:20
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

1.6 volt egyáltalán? Mert nem nagoyn látni.

Egyértelműen az 1.8, sajnos ezek az Opel motorok elég vérszegények alacsony fordulaton. Ezért még ha nem is hajtod, a nem éppen pehelykönnyű Astra is enni fog rendesen az 1.6-tal is. Nyugodtan vedd az 1.8at (Vagy 2.2-5, ahogy pénteken is válaszoltunk már erre a kérdésedre)

2016. jún. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!