Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudom elkerülni, hogy...

Hogyan tudom elkerülni, hogy menet közben bepárásodjanak az ablakok az autómban?

Figyelt kérdés
Első autóm, első telem, főtés kettesen és 10 perc után már alig láttam ki tegnap.
2017. dec. 9. 13:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Húzd le egy picit az ablakot, vagy járasd egy kicsit indulás előtt kb. addig amíg nem fúj olyan meleget, hogy ne legyen párás.
2017. dec. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Fűtést csavard fel, csavard szélvédőre és a belső keringetést kapcsold ki.

Esetleg nyisd ki az ablakot ujjnyira vagy a klímát kapcsold be.


Nekem ezek szoktak működni.

2017. dec. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Már ezerszer le lett irva hogy külső keringetésen kell hogy legyen. Persze mellette a fűtésnek is jónak kell lenni.
2017. dec. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
13%
Dízel vagy benzin?
2017. dec. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Ha van klíma akkor kapcsold be
2017. dec. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A nem megfelelően beállított keringetésen és szellőztetésen túl az elázott pollenszűrő és a lábtérben felgyűlő víz is okozhatja a túlzott párásodást.
2017. dec. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Benzines, klíma sajnos lyukas, így üzemképtelen. A fűtést bekapcsoltam, a nyomatta is a meleget alulról az ablakra. A légszűrőt nemrég cseréltem, de persze azóta el is ázhatott akár. A kívülről/belülről szívással nem babráltam. Köszönöm a tippeket, megnézem majd a szűrőt, illetve hagyom egy ideig járni indulás előtt, aztán csak meg lesz.. :)
2017. dec. 9. 16:34
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmit "babrálni", csak oda kell állitani a kapcsolót.
2017. dec. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az egész onnan indul, hogy pára, víz van az autóban. Vagy a szőnyegek vizesek, vagy a ruhád vizes, amiben beülsz, vagy rosszabb esetben beázik valahol az autó.
2017. dec. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Vagy csak belső keringetésről át kell állítani külsőre...
2017. dec. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!