Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől fullad a robogó menet...

Feri8602 kérdése:

Mitől fullad a robogó menet közben?

Figyelt kérdés
Egy 2 ütemű robogóm van ami menet közven lehörög majd újra felpörög.Van amikor ugyanezt indulásnál produkálja.Karburátor kitisztítva 3x.Tanknál benzincsapot kivettem átmostam a tankot.Gyertya szép állapotban van adja a szikrát ahogy kell.Légszurő tiszta.Probaltam a schubert tűn allítani ugyanezt produkálta.Ami érdekes hogy mindem egyes karbi leszerelés és felrakás után 2-3 napig nem jelentkezik a probléma.Fő fúvóka 72es nem raknék nagyobbat bele.Kapot új variátort.Mi lehet még a gond?Tanácstalan vagyok.

2017. nov. 23. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanezt csinálta. Kiderült, hogy a súbert (az egészet, nem csak a tűt) rögzítő alátét nem volt a helyén, ezért el tudott mozdulni menet közben, azaz lefulladt, de még mielőtt megállt volna a jármű újraindult (betolta magát).


Youtube videó alapján jöttem rá, hogy az előző tulaj rosszul rakta össze a karbit, mióta kijavítottam a hibát, nem jött elő a jelenség.

2017. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!