Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki ért hozzá? Részletek lent.

Ki ért hozzá? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy új szerelőhöz vittük az autónkat kuplungcserére. "Megszerelte", 33-ezerért. Másnap vihettük vissza az autót,mert nem működött megfelelően. Megnézte, és azt mondta, hogy hibás az alkatrész, és megcsinálja, de a munkadíjat újra fizetnem kell.

És akkor ha megint hibás lesz, akkor addig kell fizetnem a munkadíjat, amíg nem lesz jó??-Nem értem.


2010. jún. 2. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki adta az alkatrészt? Ha ő, ne fizessetek semmit. Ha ti, elkérném az alkatrészt és megnézetném egy másik szerelővel. Én szerelőt váltanék.
2010. jún. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia:) Az alkatrészt a szerelő szerezte, nem mi. Úgyhogy nem mi adtunk hibás alkatrészt. Ezért nem értem, hogy miért kéne nekünk kifizetni megint a pénzt. Mondjuk nem az egészet, de a munkadíjat, ami több mint 10 ezer...

Köszönöm szépen a választ:)

2010. jún. 2. 11:49
 3/8 omadjoe ***** válasza:

válts szerelőt!


engem is átráztak igy 2x. azota ÉN javítom a saját verdámat. ha nincs megfelelő kulcs, akkor inkább veszek a szerszámboltban, mint egy újabb zúgszerelőhöz vinném.

2010. jún. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Beszéltem telefonon a boltvezetővel, ahonnan az "autószerelő" vette a kuplungot,és azt mondták, amennyiben a boltban eleve hibásan vette meg, akkor ingyen kicserélik, de ha az autószerelő rontott el valamit, akkor a szerelő nem kérhet el ezért pénzt, köteles megcsinálni. De hozzá ezer% hogy nem viszem többet az autót...Köszönöm szépen a válaszokat!!:)
2010. jún. 2. 18:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy bontott alkatrészt vett, de a sarat akkor is neki kell elvinnie, mert te megbíztál benne és nem tehetsz semmiről. Az én szerelőm most rakott be a kocsiba egy AC pumpát. Bontott alkatrész vett és az első nem is lett jó. Visszavitte a bontóhoz /mert jó viszonyban vannak/, aki kicserélte neki és kapott egy másikat.De tiszta lapokkal játszott. Megmondta, mennyibe kerülne az új és mennyi lesz a bontott. A kocsi 19 éves, így a bontott mellett döntöttünk. Ne hagyd magad átverni!
2010. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igyekszem:)Bár ez már nem az első alkalom, hogy át akarnak verni...Teljesen hülyének nézik az embert... Nagyon köszi a választ!!!:)
2010. jún. 2. 21:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Valamit elkottázott a beszerelésnél (egyedül nehéz visszatenni a váltót rendesen). Neked már semmit nem kellene fizetned ezek után, tekintettel arra, h 1. hibás beszerelés, 2. hibás alkatrész lehetősége áll fenn.

Az összegből ítélve kuplungtárcsa-cseréd volt (megkérte az árát).

Válts szerelőt!!!

2010. jún. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ Neked is!:) Szerelőváltás lesz...Ő többet nem nyúl az autómhoz, a biztos.:)
2010. jún. 4. 18:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!