Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit eszik városban,...

Mennyit eszik városban, országúton egy skoda 105-ös?

Figyelt kérdés

Jó állapotban van. Érts úgy, hogy megyen még 130km/h-val.

4 sebességes.


2010. jún. 1. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem városban 9-10 körül, míg országúton 7-8 l környékén fogyaszt(hat) az autó.
2010. jún. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha kisfogyasztású és gazdaságos kocsit akarsz vegyél egy Daihatsu Charade benzinest amiben még manuális szivató van + karburátor..


Az enyém átalakító nélkül simán megy Etanollal, és még a szivatót sem kell rajtahagyni!!


Szoktam neki keverni fűtőolajat is bele kb 20 liter E85 höz 6-8 liter Piros..


Kicsit füstöl néha, de megy vele!!!


Eddig már 7 ezer km-t mentem így és még semmi melléhatás!!

2010. jún. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jah a fogyasztást nem is írtam 6-7 liter városban, országúton kevesebb..


Viszonta belevaló keverék majdnem negyedannyi mint a benzin ára, és ez benne a poén..

2010. jún. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a 105-ös asszem 1 literes motorral készült, ha emlékeim nem csaltak, olyan 6 literrel ki lehet vele jönni gyári motorral, persze a skoda motor nem szereti, ha pörgetik, és az a 80, 90 neki a legjobb. 120-130 körül már elég zajos, és a fogyasztása is 3-4 literre megugrik. Valamint figyelnék a helyedben a pörgetésre, főleg, ha kevés km van benne, és finoman használták, mert ha le vannak kokszolódva a szelepek, gyorsan szelepcserére kerülhet a sor.
2010. jún. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. válaszoló nem ez volt a kérdés...
2010. jún. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!