Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Próbaút során összetörtem a...

Próbaút során összetörtem a motort?

Figyelt kérdés
Mit tehetek akkor, ha egy megvásárolni kívánt motort összetörtem a próbaút során, de önhibámon kívül? Az történt, hogy találtam egy nagyon jó ajánlatot és a közelben is volt, szóval miért ne. Az eladó bele is ment a próbaútba, de azt nem mondta hogy nem működik rajta az első fék és én szépen beleszálltam az árokba vele az első fékezésnél... A motor egyik oldalán letört a tükör, megkarcolódott a váz és egy helyen be is szakadt és most úgy néz ki hogy fel fog jelenteni és nem tudom bizonyítani, mert nem volt velem senki.

2017. nov. 16. 20:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Az attól függ, lehet egy 100 milliós prototípust tört össze. Bár elég kicsi az esélye. :D Igazából a bíróságon múlik, meg a felperes jogi képviselőjén, hogy mit tud kikotorni belőle.
2017. nov. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Nem 100 milliós prototípus volt! Egy fél milliós sportmotor lett volna, amit a srác 350-ért hirdetett, ezért is gondoltam hogy muszáj megnézni, mert ritkán találni ilyen jó árat.


Azt honnan tudom meg, hogy tényleg vagyok-e jelentve? A srác azt mondta, hogy feljelentett, de nem kaptam semmilyen levelet még. Mennyi idő ameddig kiküldik és mikor kell mennem a bíróságra?

2017. nov. 24. 19:14
 23/24 anonim ***** válasza:

Gondolom felhívtad? Így azt vissza tudják nézni.


Saját hibád, se fékpróba nem volt, és gondolom a hibákra se kérdeztél rá.


Szerintem felesben kéne fizetnetek.

2017. dec. 1. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
mi a helyzet?
2017. dec. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!