Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezt miért csinálja? Kieg....

Ezt miért csinálja? Kieg. -ben leírom.

Figyelt kérdés
Citroen Saxo, 1,4-es, az a gond vele, hogy kettesben, 2000-res fordulat alatt úgy rángat, mint az állat, de amint eléri a kétezret, tök normális lesz. Üresben, alapjáraton is rángat, érezni, ha benne ülök, meg nem "stabil" az alapjárat, állandóan fel-le megy a fordulat egy kicsit. Mi a gondja?
2010. máj. 31. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a gond vele hogy francia,nem tudom mi lehet a baja,de többet ne vegyél francia autót!
2010. máj. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ratyik a francia autók, ezt sem én vettem. Ezzel is a f@szom van már ki.
2010. máj. 31. 16:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán csak nincs elég ereje alacsony fordulaton és azért rángat.De hogy üresben is rángasson hát biztos a váltóval van valami...Könnyen megy szét a francia műanyag:S
2010. máj. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, nem, eddig ezt nem csinálta, elfelejtettem odaírni. Motorral sosem volt gond vele (kopp-kopp). Mielőtt ezt csinálta, gond nélkül mentem vele 400 km-t, város, autópálya vegyesen, semmi ilyet nem csinált. Aztán utána meg városban megyek vele, és érzem, hogy ez van.
2010. máj. 31. 17:03
 5/7 anonim ***** válasza:
A Lambda szondát nézesd meg.
2010. máj. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lambda az gyanus. de szokott lenni befecskendezési hiba is. alacsony fordulaton nem elég a befecskendezési kompresszió. de ez ritka
2010. máj. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm a válaszokat! Meg persze továbbiak is jöhetnek még.
2010. máj. 31. 18:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!