Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Toyo...

Mi a véleményetek a Toyo gumiabroncsokról?

Figyelt kérdés
2017. nov. 10. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
25%

az alsó kategórában játszik,

gyárja a kínai Toyo Tire (Zhangjiagang) Co., Ltd.

nagyon olcsó, gyorsan kopik, hangos és rossz a fékútja a prémium gumikhoz képest

2017. nov. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

A Toyo egy több, mint 70 éves múltú japán gumimárka. Létezik kínai és maláj gyára is, de attól még nem olcsó kínai gumi.

Az én autómon Proxes T1 Sport van, rajta Made in Japan felirat. Erős középkategóriának mondanám.

2017. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Tévedés hogy gagyi, a Toyo egy erős középkategória ahogy előttem is írták, ráadásul vannak olyan sportosabb gumijai is a Toyónak, amik felveszik a versenyt a prémium márkákkal, például sokan versenyautókra pályázni Toyo gumikat vesznek. Szóval nem szar.
2017. nov. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

magyarországra a kínai toyo jön kizárólag

és az szar

2017. nov. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor az enyém miért japán? Magyarországon vásárolt, mielőtt kételkednél.
2017. nov. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
passz, lehet hogy a tied régi gumi, pár éve jön kínából
2017. nov. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért jönne kínából?

Amúgy az Audi a TT- kre ilyen gummancsokat rak évek óta. Persze nem kizárólag, de sok TT- Toyo gumit kap.

2017. nov. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is made in Japan, idei gumi. Te valamit nagyon elnéztél barátom. A Toyo egy nagyon jó Japán márka, és én gumivásárláskor nem garasoskodtam, mégis erre esett a választás. 225/45/17 méretben használom nyári guminak. Vészfékezéskor nem tudtam megnyikkantani őket, és nagy sebességnél sem csúsztam meg kanyarokban. Nekem ennyi bőven elég ahhoz, hogy bizonyítson.
2017. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem Toyo R888 gumi van az autómon és eléggé megvagyok a teljesítményével elégedve.
2017. nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!