Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valakinek van tapasztalata...

Valakinek van tapasztalata Toyo Process R32 nyárigumikról? Nem találtam tesztet róla és érdekelne vízen mennyire jó, illetve a márkát sem ismerem annyira jól.205/50 r17 lenne

Figyelt kérdés
2017. máj. 7. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem Proxes T1 Sport van. 5 évesen már vannak rajta hajszálrepedések, és vizen azért nem olyan jó, mint a Michelin van Conti garnitúrám, illetve azok nem is öregednek ennyire.
2017. máj. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez nem hangzik túl jól, az R32 C osztályosnak van írva vízen a tiéd ha jól tudom B-s. Tehát akkor végképp igaz amiket néhol elcsípve olvastam hogy nem a legjobbak vízen. Mit jelent ez a nem a legjobb vízen nálad? nagy tempónál vannak tapadási gondjai vagy hogy ?
2017. máj. 8. 19:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Esőben nem szoktam száguldozni, de olyankor nem kihívás driftelni, másodikban már alacsony fordulaton kirakja a seggét, ha odalépek neki. Azt hozzá kell tenni, hogy most azért 5 éves, de a Michelint Primacy HP is fent volt 5 évesen, és jobban tapadt. A Conti szintén, bár az téli, viszont 3 cm-rel keskenyebb.

Egyelőre necces helyzetem nem volt vele, hogy szándékomon kívül megcsúsztam volna, vagy nem lett volna elég a féktáv, de érezhetően gyengébb az európai prémium vonalnál. Ami már matrica szerint is C osztályt kapott vízen, én azt nem venném meg.

2017. máj. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy leírtad az észrevételeid, megkérdezhetem neked milyen autón van?
2017. máj. 9. 19:48
 5/5 anonim ***** válasza:
BMW E36 328i. 225/40 R18 méret.
2017. máj. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!