Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ciki ha fiú...

Szerintetek ciki ha fiú létemre nem vagyok képes manuális váltós autót vezetni?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok két éve vezetek, ami eddig manuális autó a kezem ügyébe került annak mindig lett baja, hol a dugattyúk törtek el, hol kettöstömegűt kellett cserélni vagy kuplungot vagy ügye mind a kettőt. Ez azért van mert mindig rángatom a kocsit, nem tudom ,hogy kanyarba hányasba kell tenni a kocsit mert nem érzem, utasaim bólogatnak amikor viszem őket, ha meg nem akkor meg kuplung szag van mert úgy csúztatom, hogy ne rángasson, hogy leég ferodol.


Döntést hoztam, veszek egy automatát, és végre nem szenvedésnek fogom megélni a mindennapos vezetést ( sajna tömegiszonyom van és nem buszozhatok séta se jó mert akkor is pánikolok, forgalomban nem )


De felmerült bennem a kérdés, hogy nem e lenézendő dolog ez, Apukám szerint manuálist kéne megtanulnom mert az jó, de kérem 40 ezer km alatt nem tudtam akkor sehogy sem fogom, nemde ?


Vizsgán úgy mentem át, hogy nehezen, ott is rángattam a kocsit, de 0 hibaponttal meglett.


A4 Audit szándékozom vásárolni, mert galvanizált karosszériája és úgy tudom a benzin motort kivételesen jól tervezték a német szakemberek. Japánt kéne automatában , de azok ritkák.


2017. okt. 19. 20:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Az enyém is csak 100 lóerős mégis úgy megy mint a golyó. Nem ismerem a Merivát,lehet alapból szar az egész vagy valami nagyon nem volt jó benne
2017. okt. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

Mikor meglátom a kocsi kifejezést, égnek áll a hajam.

Annó nagyapám hajtatta a kocsit az igavonó állatokkal, mikor ment terményért, vagy petróleumért.


Tudom, hogy így terjedt el, de b@ssza a szemem.

2017. okt. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nem ciki, hanem gáz.

Aki a forgalomban közlekedik, tudjon rendesen autót vezetni. Ha ilyen szinten lezúzod a kocsit, ennyire problémát okoz magának az autónak a kezelése, akkor bele sem merek gondolni, hogy a forgalomban hogyan közlekedsz. Nem szégyen utánképzésre járni.


Te vagy az élő példája az oktatás tökéletlenségének sajnos.


Nyilván az automata megoldás látszólag, valójában nem.

2017. okt. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"Mikor meglátom a kocsi kifejezést, égnek áll a hajam. "


Veled van a baj.

2017. okt. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

A Magyar nyelv igen választékos. Szinte mindennek megvan a saját neve. "Nevén a gyereket" kifejezés is magáért beszél.


Ha kocsit hajtotok, akkor vigyetek magatokkal kötelet, hogy az állatokat ki tudjátok kötni ha megálltok.

2017. okt. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"dugattyúk törtek"... na igen, itt kezdtem hangosan röhögni.

Ettől kezdve az egész kérdés komolytalan.

Váltós autót vezetni kb. annyira kíván összetett mozgáskoordinációt, mint egyszerre sétálni és rágózni, miközben zenét hallgatsz.

Ha ez nem megy, akkor hogy fog menni egy bonyolultabb forgalmi helyzet feldolgozása, ahol van kb. fél másodperc dönteni?


Nem ciki, hanem életveszélyes, hogy az eredeti kérdésre válaszoljak.

2017. okt. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
50%

#12


Öröm lehet veled élni ha már ilyen baromságba is belekötsz.Részvétem azoknak akik veled élnek együtt

2017. okt. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
49%

#17


Mindenkinek van valami hülyesége, nekem ez. Ettöl függetlenül rettentően toleráns ember vagyok, bár hozzá kell tennem kevés embert tisztelek.

2017. okt. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Az, hogy neked a kocsi szóról rögtön a lovaskocsi jut eszedbe, téged minősít. Ugyanis a kocsi az nem csak a lovaskocsit jelent, hanem személygépjárművet is. Ez teljesen rendben van.
2017. okt. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Engem minősít? A betyár mindenit. Az én k. anyámat!
2017. okt. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!