Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsga min buktatok...

Forgalmi vizsga min buktatok meg? Én gyalogoscsalogatasért. Hibapontok. Irjatok le mit hibáztatok, gyakori bukásnak számit?

Figyelt kérdés

2017. okt. 12. 08:51
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%

en azon, hogy lakott teruleten belul belsoben mentem, es elhaladtak mellettem jobbrol. En ugy tudtam hogy lakotton belul szabad, de a vizsgabiztos csak azt ismetelgette, hogy jobbratartas mindig es mindenkor.

Vitatkozni meg nem erdemes, ugyis az van amit o mond.

2017. okt. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Van ilyen, hogy "gyalogoscsalogatás"? Beszarás....
2017. okt. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 belapus ***** válasza:
90%

Van gyalogoscsalogatás, nekem is beírták, de szerencsére én nem buktam meg miatta.

Azt hiszem, ez egy tipikusan olyan helyzet, amit többféleképpen is lehet értelmezni.Ha nem állsz meg a kijelölt gyalogosátkelőhely előtt, akkor az lesz a hiba, ha megállsz, akkor meg csalogatsz.

2017. okt. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Melyik városban vizsgáztál?
2017. okt. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%

Nem adtam elsőbbséget a zebrán. Természetesen nem volt elsőbbsége.


Másodszorra átmentem 10 vonallal.

2017. okt. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

De van ám, még olyan is van benne, hogy gyalogosokra fröcsköli a vizet. Beszarás az egész vizsgalap...


Ez meg tipikusan az a kategória, hogy ha tetszik a fejed a vizsgabiztosnak akkor elnézi, ha nem vagy szimpatikus neki akkor behúzza a karót és buksz is. Nem érdemes elküldeni a k#rva anyjába, mert kicsi a világ, a következő vizsgán is beszophatod. Másodjára már át szoknak engedni, mert az neki is érdeke, hogy legyen valaki aki kiviszi a pizzáját a házhoz, mindig mindenkit nem buktathat meg. Hacsak nem vezet az illető tényleg szarul.

2017. okt. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%

Ja egyébként nem buktam meg, de hát nyaltam is ezerrel. Ezt máshogy itt nem lehet... -.-


Hibavonalakat nem tudom, az egyik a túl magabiztos vezetés volt, ami a papíron a túl magas fordulatszámon vezetés négyzet. Többire nem emlékszem, mivel több kategóriám is van, marhára nem is érdekelt sose. Csak az hogy sikerült.

Egyiken se buktam egyébként, vezetésen sose. Munkavédelmen meg tűzvédelmen viszont már ja.

2017. okt. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én átmentem, nekem 3-at adtak:

- a motort indokolatlanul túl magas fordulaton üzemelteti: a vb szerint a benzines suzukinak a 2000-es fordulat túl magas...

- az álló járművek mellett a sebességhez mérten túl közel halad el: parkolásnál a vb szerint túl közel voltam, kb. 5 cm volt még.

- a pedálokat nem összehangoltan kezeli: Ez jogos volt, 3-szor lefulladtam.

2017. okt. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%

Nálam a kereszteződésben való kigyorsításnál indokolatlanul soknak érezte a fordulatot pedig csak háromezerig húzattam ki, hogy lehetőleg ne két hét múlva érjek át rajta...

Való igaz ez az üzemanyag takarékos üzemmódba nem fér bele, de hát.. Mindegy, valamire hibapontot kell adnia, van egyáltalán olyan eset aki átjut hiba nélkül?

1.4-es szívóbenyás szarkupaccal mentem ráadásul.

2017. okt. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
én hiba pont nélkül tettem le
2017. okt. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!