Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha kiveszem a motor (Simson)...

Ha kiveszem a motor (Simson) kipufogójából a folytás akkor gyorsabb lessz és többet is fogyaszt vagy nem?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Az enyémből ki van véve. Semmi nincs benne és át lehet rajta végig látni :D


Tapasztalatok:

fogyasztás 2-5 decivel nő, attólfügg mennyire nyomod neki

hangja nagyonkirály lesz :)

És max 4-5 km/h-val gyorsabb, de gyorsulásban nagyon nagyot dob.

Mindenképpen jobb mint az a 3-4 ezer forintos rezó.

Az ront a eljesítményen :)

2010. máj. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Tapasztalat: Kivett furulyával, visszavágott csővel 15000km-sen a 90-es S15B szarabbul ment, mint furulyával. Lehet, hogy végsebesség terén 3-4 km/h-val gyorsabb volt, de lassabban gyorsult fel. A Hangja pedig ordenáré.
2010. máj. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nyugodtan vedd ki ha nem tetszik vagy roszabb vissza lehet tenni az én babettám sokkal jobb mióta nincs hangtompítódob benne és a leömlő lejebb van vágva

jobban gyorsul nem krehácsol hidegen rögtön mehetsz vele stb stb

2010. máj. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ok és kössz a válaszokat
2010. máj. 28. 15:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem vedd ki, próbáld meg... gyorsabb nem lesz, nem fog jobban menni... a fogyasztás nem fog nőni, a hangja viszont nagyon csúnya lesz:P

Én inkább mindig azt csinálom, ha érzem, hogy nem akar már menni, és nagyon kicsi a hangja ( azért mert tele van a kipuff olajjal) Szétszedem a kipuffogót, rakok egy pici tünet... benzint belelocsolok az alkaztrészekbe és szépen kiégetem:) kb 2-3 órás munka a szerelésekkel... és úgy kiég a dzsuva belőle, hogy tiszta fém színű elssz a kipufogó... és kész... szerintem ez jobb megoldás

2010. máj. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
csak most már nem lehet a benzint pazarolni ilyen árak mellett..
2010. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megabrutál über gyors lesz.Kevesebbet fog fogyasztani, ha a könyöktől ledobod a csövet!Csak kapaszkodj!
2010. máj. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

12:17-es vagyok...

Én 1-2 dl benzinből megoldom, ugyhogy 34-68 Ft-ból megvan:)

2010. máj. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!