Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a motor baja?

Mi lehet a motor baja?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy Keeway tab 2 01 tipusú robogót. Ment is nem volt vele semmi baj. Nagyjából 4 napja viszont ha bemelegszik a motorja és lelassítok vele hogy megálljak (kereszteződés , vagy megfordulás stb) aztán már nem bír elindulni, nem veszi a gáz , a motor is mintha csak alig menne hiába húzom a gázt egyszerűen nem bír megmozdulni álló helyből és bedöglik. Amég hideg a motor addig elindul rendesen és megy is minden gond nélkül, de ha felmelegszik és lelássítok akkor a fent említett gondok jelentkeznek. Ja igen és mikor megvettem viszonylag jobban is gyorsult mint manapság.

2017. szept. 11. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túlmelegszik és szorul a dugattyú. Léghűtéses motor, először nézd meg jobb oldalt a ventilátort, szedd le róla a műanyag borítást, ellenőrizd az állapotát, szabad útja van-e a levegőnek stb. Leállás után visszaindítani se tudod csak ha már kihűlt? Kétütemű motor, keversz olajat a benzinbe vagy külön adagolós?
2017. szept. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A leállás után újra lehet indítani azonnal, de akkor is gyenge lesz az elinduláskor.Maga adagolja az olajat de a benzinhez is keverek arra az estre ha az adagoló eldugulna vagy ilyesmi
2017. szept. 11. 16:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Alapjáratod normális amikor produkálja a hibát? Csak akkor ilyen amikor gázt adsz vagy az alapjárat is problémás? Alacsony, magas? Egyébként ezek elég olcsón szervizelhető robogók, szerintem nézesd meg, gyorsabban túljutsz a problémán.
2017. szept. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a motor is adagol, meg még a benzinbe is teszel extra olajat akkor ne csodálkozz ha nem ég el rendesen....
2017. szept. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!