Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SUZUKI GS 500 (35kW) vélemények?

SUZUKI GS 500 (35kW) vélemények?

Figyelt kérdés

A2-es jogsit most csináltam, és elvileg ez pont belefér.

Annyit tudok róla, hogy egyszerű szerelni és alacsony költségekkel jár.

Azonban nem tudom, hogy mennyire erős/nyomatékos.

Magasabb fordulatszámon már csak a hangja van?(7000+)

Valószínűleg a legjobb motor ami még belefér A2-be. Nézegettem gixxer 600-ast 25 kW papírral, de egyre több a mérőpados rendőr.

köszi a vláaszokat!



2017. szept. 10. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Tökéletes kezdőmotor, mivel V2 így lent nagyon nyomatékos és igen fent már kicsit elfogy.
2017. szept. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sor 2-es :D de azért köszi a választ!
2017. szept. 10. 11:29
 3/5 Cs...... válasza:
Szerintem jó lesz, elég megbízható és a teljesítménye is kielégítő lesz egy ideig:)
2017. szept. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát remélem.

Egy 50-es elég volt 2 évig.

Ennek se akarok többet szánni, mivel 2 év múlva 24 leszek és akkor már jön a korlátlan jogsi.

2017. szept. 10. 19:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért nem mindig hibátlan, nálam első 4 évben hibátlan volt, utóbbi 2 évem arra ment, hogy a jelenlegi hibát megoldják de nem sikerült, torpan, akadozva gyorsul, visszadurrog, fekete a gyertya. Szerelőhöz vittem karbiba minden 25x cserélve kb, nála jó, megyek pár kört tök jó, aztán pár nap múlva ugyan ez. Már nem szivesen viszem 5x-re javítani, és nem is spórolva, nem lenne gond ha netán drágább lenne a javítás de hát mégse sikerült megcsinálni, és ha visszaviszem még engem néznek hülyének, és nem 1 helyen volt már. Vicc amúgy, ha nem tudsz magadnak szerelni akkor inkább felejtős. Valami modernebbet kell venni, aztán jó amig birja majd eladni és mindig másikat venni, mert motorszerelőt rohadt nehéz találni.
2022. jún. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!