Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki wagon r vélemények?

Suzuki wagon r vélemények?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatok érdekelnek elsősorban.

2017. júl. 23. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a kocsi mindent túl él. De 1.3-as motorral vedd.
2017. júl. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Maga az autó egy kalap sz@r. Kényelmesnek nem kényelmes, csendesnek nem csendes szal ilyen téren hulladék.


Viszont ahogy előttem írták, nem lehet megölni, fillérekből fenntartható. 1.3-ast vegyél, amiben van klíma is. Örök élet +1 nap.

2017. júl. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Fél éve élek vele és ahogy leírták valóban egy igénytelen, olcsó és olcsón fenntartható városi közlekedő edény.


És ebben a kategóriában nincs ekkora kocsi amit így megtudnál pakolni. 600-ért 100e kmes (valós), légkondis, tökéletes városi autót kapsz amiben a kopó/fogyó dolgokat cserélheted és az egyetlen típus hiábja a váltó csapágy szarsága.


Tőlünk nyugatabbra is szeretik.

2017. júl. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2 éve van Wagonünk. Nekünk úgymond 2. autó egy Toyota Hiace mellett. Nekünk 4x4-es kivitelben van. 1.3as 98Le. Nagyon jó,városban,földúton,autópályán sem marad szégyenben. A faceliftes változatot vedd,mert az már 5 személyes. Nagyon sokat lehet bele pakolni,mert magas,és vízszintesen dönthetőek a hátsó ülések. Nekünk 242000km van benne. Sajnos az osztóművet cserélni kellett és a katalizátort. De ennyi km után egy ilyen kategóriájú autónál belefér. Nem szép,de szerethető autó. Nekünk GLX felszereltségű. Nagyon jó kis autó,jobb mint az Ignis,mert nagyobb a csonagtérnyilílás. Remélem segítettem.
2017. júl. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jah igen, #4 nem írta de a 16szelepes VVT 1.3-as van neki. Én is azt venném.
2017. aug. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
hátulról egy guruló szekrény...
2017. nov. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Nagypapám születésem előtt 1 évvel vett egy ilyen autót már eleve használtan. Én 15 éves vagyok. Az autó még mindig jól működik, pedig nem kevésszer van használva. Ez szerintem mindent elmond a japán autókról. Apunak is volt Suzuki, Honda, most pedig egy Toyota van. Mindet szerette valamiért. Már az egykor nagy német autó fan másik nagypapám is japán autót vesz.
2017. nov. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!