Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány köbcentis egy átlagos...

Hány köbcentis egy átlagos kamion, és hány lóerős?

Figyelt kérdés
2017. szept. 10. 11:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

17.31

Hát elég rosszul tudod. Gondolom te a szlovákról duviról beszélsz. Ott nem tudom milyen a flotta de a kecskeméti flottába scania r360 meg a mp4es actrosok is 360-asok.

2017. szept. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hallottam már pár helyről, hogy elég szarrágók a Duvenbecknél, de hogy ennyire? Akarnak menőzni, hogy Scaniájuk van, de a leggyengébb motorral rendelik? Abból a pénzből szerintem 460 lovas DAF-okat is kaptak volna.
2017. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

" Akarnak menőzni, hogy Scaniájuk van, de a leggyengébb motorral rendelik? Abból a pénzből szerintem 460 lovas DAF-okat is kaptak volna."


Ha nem kell hegyre menni és nem állandó 40 tonnában jár az az autó ( ráadásul korlátozott végsebességgel..) akkor a 360 is elég. A DAF kétségtelenül olcsóbb, viszont az XFhez nem rendelhető az MX11-es motor, ott 410 lóerőtől indul a kínálat :)

2017. szept. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
csak hogy a nemzetközi pályán elég sok az emelkedő, főleg portugália felé, én 410-es Scaniaval mentem, eléggé gyengusz volt... akkor a 360-al nem tudom mi a francot akarnak, esetleg ha könnyű súlyt visznek mint a Reiningnél, úgy van értelme még.
2017. szept. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!