Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Véleményed erről az autóról?...

Véleményed erről az autóról? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

[link]

Valós kilométerszám, viszont hiába írja, hogy full extrás, és, hogy elektromos ablakos, a képen kurblis, ráadásul a bal első kerék mögött is van egy kis sérülés. Véleményeket kérek! Szerintetek érdemes megvenni?


2010. máj. 24. 16:41
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
1.6 Seat? Milyen? Cordoba? Ibiza? Mert én másmilyet nem találtam!
2010. máj. 24. 18:38
 12/21 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt a kocsit nézegettem mostanában, én is Astra-t szeretnék venni! Szerintem nem rossz ez a kocsi, bár érdemes megnézni egy szerelővel!
2010. máj. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Hát ki tudja még, hogy miben füllentett az eladó, ha már az elektromos ablak sem stimmel, valamint sérült is. Ne hidd el egy szavát sem, menj el, nézd meg mindenét (!!!), valamint szerelő is nézze át, talán nem lesz rossz vétel, bár én kétlem.
2010. máj. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

178000Km-ert lefutott autókat nézegetsz?

AJJAJ... Öreg hiba!

2010. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

18:59


Egy normális autó simán lefut 400 ezer kilométert.

Okosat mondtál..

2010. máj. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

1.Bakker olvassatok már !!!! NEM ELEKTROMOS ABLAKOK hanem ELEKTROMOS TÜKRÖK !!!! A 2 között hatalmas különbség van ám !!

2. a 178.000 km meg reálisnak tűnik és nem is sok egy ilyen évjáratú kocsinál.

3.persze h fényezi a kocsiját hiszen el akarja adni , mindenki ezt csinálja nem értem mi a baj vele.(pl 6 l-es fogyasztás)

Kérdező sztem nem rossz vétel , ha rendben van a kocsi , nézesd meg szerelővel ha nincs gond vele sztem vedd meg.

2010. máj. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Igen,lefut egy autó akár 400000 is de akkor már nem látod a mögötted közlekedőt az olajfüsttől amit az autód kiköhög és a 90 éves nagymama is jobban pörköl a botjával min Te az agyondicsért csodaparipáddal. Amatőr kupectanoncok!
2010. máj. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Inkább egy 70-80ezerre visszapörgetett órás csoda?

Elmondom, hogy az autók megfelelő gondoskodással simán lefutna 3-400 ezret, az meg, hogy szerinted húzza a belét az azért van, mert te megveszed a visszatekert órás autókat, amik amikor 200ezret mutatnak, már mentek vagy fél milliót is!

2010. máj. 27. 14:22
 19/21 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Szerintem megveheted, a 13:02 annyit ért a kocsikhoz mint a sarki boltban a Sanyibá'..


BMW-s voltam

2010. máj. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Az 1,6 16v-s Ecotec motorok alapból eszik az olajat és 200000 km környékén ez a mennyiség olajfogyasztásból csak nőhet. De ti csak szajkózzátok a négyszázezres hülyeségeteket a Sanyi bácsival együtt! Olvasd el mert butább már nem lehetsz tőle : A két vezértengelyes, bő száz lóerős, hengerenként négyszelepes ECOTEC-motor kis mérete ellenére derekasan mozgatja a kocsit. Sportautónak persze nem mondható a Vectra 1.6 16V, de soha nem érezni lomhának. Mint minden ECOTEC, ez is fogyasztja a motorolajat rendesen, ami a mostanában bevezetett, kisebb nyomású dugattyúgyűrűknek tudható be.

[link]

Ezek a híres motorok vannak a G Astrákban is amiről fogalmatok nincsen persze. BMW fan és társai...

2010. máj. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!