Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift régi vagy újabb?

Suzuki swift régi vagy újabb?

Figyelt kérdés
A 2005előttiek vagy a 2005 utániak a jobbak, megbízhatóbbak?

2017. aug. 14. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A 2005 elottiekre melyikre gondolsz? Amit 2003-ig gyartottak?
2017. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen nyilvan
2017. aug. 16. 21:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Jolvan, nem kell leharapni a fejem, folyamatosan adjak ki az uj Swifteket (nem hiszem el, hogy nemtudnanak mas nevet kitalalni, nagy kavaras lesz emiatt szerintem alkatreszvetelnel kesobb).

Nekem 97van, anyamnak 2005-os.

Nekem mind a ketto bejon, nyilvan az uj erosebb,biztonsagosabb, de nekem nem tunik nagyobbnak, hiaba magasabb.

A legtobb panasz a 2005 Swiftnel a valto, kozponti zar.

Mi telen vettuk 139e volt az autoban, ra 3honapra generator baja lett, ami 50e volt. 3hete kozponti zar csere volt, ha jol emlekszem 30e korul volt a csereje. Ezeken felul szerintem jo auto.

A regieknek a hibaja az alvaz, torony rohadas HA nem elozi meg az ember a bajt. Persze ha odafigyel ra az ember, es kap alvazvedot kivul-belul+ uregvedelmet, azzal sem lesz baj.


Fogyasztasilag nincs nagy difi a ketto kozott.


Egy regi Swiftet kilehet fogni jo allapotban 350-400eFt-ért, ami tenyleg hibatlan. Rakoltesz kb. 100-150et ( alvazvedo-uregvedo, uj motorolaj stb..), es lesz sokaig egy jo autod.


Szerintem egy "fapados", tehat klima nelkuli kevesett futott uj Swift 800alatt nem kapsz, ami nem karcos, nem volt megtorve.

2017. aug. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!