Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az autóról? (lent)

Figyelt kérdés
Itt a link: [link]
2010. máj. 24. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem látszik leéltnek a képeken, de egy kisárúszállító 1.2-es, 64 lovas benzinessel?!

Gyenge a motor, ha haladni akarsz vele, főleg rakottan, akkor pörgetni kell, ott már sokat eszik, jobban kopik.

De gondolom épp a motor és a puritán felszereltség miatt ennyi az ára.

2010. máj. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Rettentően kopott a kormány és a pedál, nem ismerem a típust, de a 210 ezres futást ránézésre szoroznám kettővel.

1,2 es motorral nem egy erőgép.

2010. máj. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy a km futas nem valos.ha visszatekertek volna, biztosan kevesebbre mennek le vele.de a 210.000 sok, foleg egy fiatnal.nekem ez a kocsi nem szimpatikus, de te dontesz.az en velemenyem mar tudod.

udv

M

2010. máj. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtatok, és nem megvenni akarom hanem én árulom és arra vagyok kiváncsi hogy más mit lát rajta. A km futás tényleg valós. A kormány me ga pedál kopott mert sokat használtam városba és ott kell sokat forgolódni. Nem volt nagyon megrakva soha max 200kg volt benne összesen ami nem sok mert 600kg-ot lehet. :) köszi hogy leírtátok, mit tudnék vele csinálni hogy eladhatóbb legyen?
2010. máj. 24. 20:28
 5/6 anonim válasza:
nézz bontóba FILLÉREKÉRT JÓ felniket Rakd fel rá és szedd le a csúnya magyarországos matricát (ha nagyon kell akkor rakd fel a nagymagyarországot) takarítsd ki meg mosd le és úgy tedd fel meg a csúnya tetőcsomagtartót meg szedd le a poccsvédőt hátulról bár ez az én véleményem
2010. máj. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már nemakarok rá költeni. A rakteret egy napig tisztogattam, (leszedtem minden műanyagot és kitöröltem). Meg vettem egy másik kocsit is ehelyére ezt minél gyorsabban el akarom adni. Ez nem egy sportautó hanem egy teherkocsi. Amiket te mondtál azt egy személykocsinál kéne megcsinálni. ezt nem azért veszi majd meg valaki hogy nézze milyen király kocsi. Meg nem is veti szét az erő xD 64Le. Bár ismerősömnek 450.000km van pont egy iilyenbe és hasít mindig:D
2010. máj. 31. 10:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!