Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül kb, egy Opel...

Mennyibe kerül kb, egy Opel omega kombit átfújatni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
300.000-400.000 ha igazán minőségi külső belső fényezést akarsz. nekem x20xev van.
2010. máj. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igaza lehet az előttem írónak,viszont ezt a pénzt már senkitől sem kapod vissza. Jól gondold meg megéri-e !
2010. máj. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Köszi az alátámasztó véleményt. sajnos az autó nem ér annyit mint egy komoly fényezés, de ha fanatikus vagy, mint én akkor igen. Én találtam ebbe a típusba gyári új motort 200.000 németben és ha lesz pénzem meg is veszem. Nekem az a célom, hogy full gyári állapotba hozzam.
2010. máj. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Márka fanatikus akkor lennél igazán,ha találnál egy konkrétan gyári állapotút,amibe a zsetont nem kellene beleverni csak vigyázni rá évekig !
2010. máj. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszi, de hiszem, hogy jobb ha minden darabját felújítom és felújíttatom, minthogy egyszerűen megveszem az élményt. Mindent, amit veszek hozzá azt magam szerelem be. számodra komolyan az a fanatizmus ha egyszerűen megveszed, amit szeretsz???
2010. máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenki másképpen fogja fel ezt a dolgot sztem. Nálam az lenne a nagy pozitívum,ha találnék egy olyan autót ami első gazdás naná,hogy garázsos és már több éve nem használta az idős tulaj.Szerintem ez az igazi élmény,hogy te is képes vagy tovább őrizni azt a gyári állapotot amit előzőekben megkezdtek. Nem az a nagy hecc,hogy milliós nagyságrendeket beleölsz egy autóba és még akkor is csak egy Omegánál jársz. Más vona a történet,ha egy 1900 évek elejéről származó Ford T-modellről beszélnénk. ;)
2010. máj. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igazad van! Nézőpont kérdése. Én szeretem elmondani, hogy ezt vagy azt én javítottam meg vagy cseréltem ki. Több saját ötletem van már, amiért sokan hálásak voltak. Szívesen fórumozok erről és szívesen segítek másoknak is. Én már pl segítettem Omegát vásárolni másnak és büszke vagyok arra, hogy megmentettem néhány potya 10000 kiadástól..


Nekem ezt jelenti a fanatizmus, de persze igazat adok neked is, viszont én ragaszkodok a mostani kocsimhoz, mert elégedett vagyok vele és szeretem. Ne tudnék egy másik ugyanilyet megszokni. Inkább ölöm bele a pénzt, amíg a család nem bánja(hál istennek egyenlőre nem bánják):D

2010. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!