Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülhet átfujatni...

Mennyibe kerülhet átfujatni egy kocsit?

Figyelt kérdés
Tegyük fel teljesen fehér,de én pirosat akarok,mennyibe kerülne nekem átfestetni?
2011. jún. 27. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:

ahol mi fújattuk teljes kocsi 180ezer

vagy elemenként 25ezer

2011. jún. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ahogy hallottam ez festés típustól függ... milyen fajta fényezést akarsz rajta látni?? sima egyszerű kis piros , vagy metál esetleg flip-flop??? és persze a festék minőségétől is függ!!!


+ költségként számold bele a papírmunkát is(forgalmiban átíratni) :)


kb mindenhol: 20-25-30ezer Ft/ elemenként!

2011. jún. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az autó átfújására annyi lehetőség van,mint égen a csillag.Szakembertől,műhelytől,autótól,festéktől függően alakul az ár.Nem mindegy,hogy Lada 1200 vagy Audi A8.Hogy kültéri zománc,vagy színváltós gyöngyház metál.Hogy Marci bá' fújja a kertben,vagy egy mestervizsgás fényező profi műhelyben.stb stb stb.


20-30 ezertől akár 1 millió forintig is terjedhetnek a fényezések árai.Ha erre akarsz konkrét választ,akkor a kérdést is konkrétabban tedd fel.

2011. jún. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg szerintem azt is számold bele, hogy ha teljesen más színre akarod fújatni, akkor drágábban számolják a munkadíjat, legalábbis amikor én vittem, kb 200ra mondták, ha marad a szín és 280-300ra ha teljesen más színt akarok. (ez már kasztnizással együtti ár volt, de sztem a különbség szempontjából mindegy)ha másik színre fújatod, akkor kívül belül átfújják, legalábbis ha igényesen akarod megcsináltatni, nem úgy hogy az ajtók éle fehér marad :D
2011. jún. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!