Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most tanulok vezetni, de...

Most tanulok vezetni, de nagyon nehezen megy. Tegnap vezettem le a nyolcadik órámat, de az oktatónak bele kell nyúlnia a körforgalomban, amikor kanyarodunk, és gyakran kanyarodáskor is. Most tanulok parkolni, és elég nehezen megy?

Figyelt kérdés
Sokszor háromszor is el kell magyarázni, hogy mit csináljak, és ez nagyon bosszant engem. Olyan hülyének érzem magam, úgy érzem, hogy soha nem fogok megtanulni vezetni. Amikor indulok vezetni, már ideges vagyok a tudattól, hogy megint hülyeségeket fogok csinálni. :/ Ti is voltatok hasonló helyzetben? Szerintetek feladjam?

2017. aug. 7. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne add fel, 8 óra az még semmi.

Gyakorlás és majd belejössz.

2017. aug. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem értem ezt az új stílusú oktatást, 12 órát rutinpályán vezettem, ahol nagyjából ráéreztem a kocsira... Egyik osztálytársamat is egyből forgalomba vitték, első órát úgy vezette, hogy csak a kormányt forgatta, az oktató meg pedálozott. Ilyet már 4 évesen is csináltam apám ölében, ennek mi értelme?


Mindenesetre én is hasonlóan kezdtem, nekem nem igazán nyúlt bele az oktatóm, viszont én meg mindig lefulladtam, aztán izgultam megálláskor, hogy most ne fulladjak, nehogy feltartsam a sort.. Persze így még kevésbé ment. Ezért soha nem is mentem jókedvűen vezetni, mindig ideges voltam. Utolsó órában mondtam az oktatómnak, hogy nem vagyok magabiztos a kuplunggal, elvitt egy mellékutcába és fél órán át indulgattam gáz nélkül 2-esből. Na azóta ha beülök bármilyen autóba, 5-10 km után megszokom a kuplungot.

Szóval kitartás, csak legyen meg a vizsga, gyakorolj szüleiddel/barátaiddal és majd ráérzel.

2017. aug. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem, hogy egyszer meglesz a jogosítványom.
2017. aug. 8. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezzel 3n is így voltam 22 ève.
2017. aug. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Neked meglett a jogsid negyedik válaszoló?
2017. aug. 9. 10:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!