Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha robogóval elmegyek a...

Ha robogóval elmegyek a dugóban álló mozdulni nem tudó autók között a körforgalomban akkor némelyik autós miért zavarja ez annyira hogy ráfeszül a dudára?

Figyelt kérdés

Mi játszódik le ilyenkor a fejében?

Ti mit gondoltok erről? (autósok robogósok)

Sokszor mikor látom hogy ez problémás lesz akkor megállok, mutatom neki hogy menjen nyugodtan de persze nem tud, utána én megyek. Egyáltalán ki az aki 50-es motorral megáll a dugóban?


2017. máj. 23. 20:33
 1/10 Molyember ***** válasza:
38%
Csak meg akarnak óvni egy balesettől, mert tudják, hogy robogóval azok járnak, akiknek nincs pénzük autóra, viszont gyengék a biciklihez.
2017. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Valahogyan nem ezt az üzenetet olvasom le az arcukról..
2017. máj. 23. 22:01
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Olyankor le kell szálni a motorról, oda menni az autójához, és a fejénél fogva kirángatni a kis nyomorék autós kutyát.
2017. máj. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Nem!

Robogóval azok járnak akinek esze van. Nem akar 15perc robogózásból 40perc autózást csinálni.

Az agyatlanok ülnek a dugóban órákig.

2017. máj. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

Nincs pénzük autóra. Istenem de egy kis paraszt vagy.

Ilyen patkány gondolkodású nagyon sok autós.

2017. máj. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez játszódik a fejükben:

"Hogy mersz elém jönni? Én sokkal több adót és biztosítást fizetek, mint te a kis szaroddal."


Én szoktam helyet hagyni a robogósoknak.


De azért a robogósoknak is megvan az idióta rétege, pl. azok akik a macisajtnál jobbról megelőznek miközben kanyarodok ki.

2017. máj. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagy szimplán úgy ítélik meg, hogy közveszélyesen közlekedsz, mint a városi motorosok nagyon nagy többsége.
2017. máj. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Zavarja a kreténeket, hogy te robogóval háromszor gyorsabban haladsz.

Egyfajta irígység.

Szivesen közlekedne ő is robogóval/motorral de szerencsétlen hozzá.

Na meg a többi mit gondolna róla, hogy csak robogóra van pénze?


Csináltatni kéne egy hitelesítet matricát ezeknek, ami igazolja, hogy van autójuk és nem azért járnak robogóval mert nincs pénzük autóra.

És azt hátra felragasztani. Lehet többen pattannának robogóra.

2017. máj. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azert kivancsi lennek hanyan feszultek ra arra a dudara...talan 1-2? Amuyg meg biztos az zavarja oket, hogy jobbrol elozol...
2017. máj. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezeken nem tudsz segíteni, ők azok a frusztrált emberek akinek nem kell hogy nekik jó legyen már az is elég ha másnak szar. Ez a tipus az aki ordít a zebrán komótosan áttekerő biciklisekkel miközben sárgán, 60-al, öv nélkül megy.


Én a jobbról előzést is bemerem vállalni, ha szemből jön a forgalom. 10-15-el előre csorgok és meg sem próbálom erőltetni ha úgy tűnik hogy nem férek el.

2017. máj. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!