Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.1-es Trabantom szélvldője...

1.1-es Trabantom szélvldője betört. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Trabantommal elütöttem egy fácánt, kb 90km/h-val. A szélvédőn se kívül sem belül nem lehet érezni hogy meg lenne repedve, de mégis lett egy 1forint nagyságú repedés. Ez szélvédőcsere, vagy esetleg lehet korrigálni?
2010. máj. 23. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Hello! Elég elterjedt dolog mostanában a szélvédő javítás, Tesco parkolókban vannak ezzel foglalkozó vállalkozók (esetleg más nagyobb áruházaknál is), kb. 4-5 ezer forintért ragasztó anyaggal javítják az üveget. Nekem is volt már ilyen javítás. Ha nem zavarja a kilátást, meg lehet így oldani, műszaki vizsgán kérdéses hogy nem kötnek e bele, hogy meg van repedve a szélvédő.
2010. máj. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van egy srác pesten, tud szélvédőt cserélni olcsón. priviben kérdezz, ha érdekel. Ha a jobb oldalon van, javíttathatod is.
2010. máj. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bontóból szinte ingyen szerzel,és ha van ismerősöd aki kicseréli,akkor fillérekből megúszod.
2010. máj. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem is bontózz inkább a végén olcsóbban megúszod mintha foltozgatnád. Ráadásul ellenőrizheted azt is mennyire rohadt szét a kéder alatt a lemez, mert ott is hajlamos a 1.1 trottyant. Meg ázni millió helyen, a gumicsíkot pl kapásból cserélheted az üveggelegyütt, legalább egy darabig nem lesz vele gond.
2010. máj. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1.1es trabiba jó a 601es trabi szélvédője is.Fillérekért meglehet szerezni,de még egy egész trabit is bontásra :)
2010. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!