Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gáz, ha Lada 2101-em van?

Gáz, ha Lada 2101-em van?

Figyelt kérdés

Úgyértem lecigányoznak meg minden? :D

Mert szeretnék egyet venni, motorikusan feltuningolni 90-100 lóerő körülire, hátsóüléseket ki, becsövezni, szélesítések és kész. :D


Gáz lesz vele menni? Vagy ki fognak röhögni vagy vmi?:D


2010. máj. 22. 20:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát eléggé nevetséges.

Inkább vegyél egy 2101-et és próbáld meg minél szebb, gyáriközeli állapotba tartani, hozni. Sokkal szebb és mindenki el fogja ismerni.

2010. máj. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ha neked az tetszik akkor tedd azt,mások véleménye miatt vezetnél olyan autót amit nem szeretnél?
2010. máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
nekem 1200 esem volt nem röhögött ki senki,és cigónak sem nétek :) ha szereted bügykölni a kocsikat jó lesz,de készülj arra eladni már nem tudod mindegy mennyi pénzt áldotál rá "csak" egy lada marad.
2010. máj. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Elöttem szólónak:A kérdezőnek is 2101-se van.

Kérdezőnek:Akkor már azzal rallizhatsz is:Digazi sufnyituning:D

2010. máj. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

:)

kb ilyen lenne:

[link]


Nemhiszem hogy eladnám :D

2010. máj. 22. 20:19
 6/22 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénzed és tetszik akkor csináld!
2010. máj. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Az első hozzászóló véleményét osztom. Az Ezerkettesek eljutottak abba a korba, hogy sajnos egyre kevesebb van belőlük. Ezért szerintem is sokkal szebb, látványosabb, ha gyártási, vagy aközeli állapotra állítod vissza. Jobban meg fogják bámulni.
2010. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Állapottól függ, hogy megéri-e átalakítani. Ha kicsit tákolt-hegesztett, akkor inkább építsd át, de ha még gyárihoz közeli állapotú, akkor érdemesebb arra visszaállítani, mert lassan elindult felfelé a 2101-esek ára, ugyanis a körlámpás Ladák kezdenek kikopni az utakról, alig találsz belőlük szépet (tapasztalat, mert nekem meg 1974-es Zsigulim van).

De lehet másképp is: annak idején Kálmán Tominak volt egy 2101-ese, amin kívülről csak a nyomtávszélesítés és az alufelnik látszottak, viszont komplett VFTS-technika van beleépítve: nagyszelepes hengerfej, 45-ös iker-Weberek, négyleömlő, nagy kipufogó, kapcsolókörmös egyenesfogazású váltó, sperrdiffi, széles csapágyak féltengelyek, tokolt híd, GL-szemes Panhard-rudak. Az sem rossz perspektíva és kevésbé kelt "telepi Ladás hülyegyerek" előítéletet... :-)

2010. máj. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem, főképp a linkelt! És mondom ezt motorpártiként. :D


20F

2010. máj. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Persze nem gyárit alakítanék át, hanem egy leharcolt rozsdásat ami már a roncstelepen van fél lábbal :D


Gyáriba nem lenne szívem flexet mártani

2010. máj. 22. 21:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!