Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik jobb választás első...

Melyik jobb választás első autónak, Fiat Stilo JTD vagy 4-es Golf TDI?

Figyelt kérdés
1.6-os vagy 1.9-es motor?

2017. júl. 25. 19:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne csináljátok már Swift. :D Értem én, hogy jó, meg kimegy a világból, de azzal vehetünk is a srácnak egy koporsót az autó mellé... maradj szerintem az 1.9TDI-nél (90 vagy a 110 lovas, nem PD-s!!), magyarországon ezt a motort bármelyik mezei szerelő szétszedi csukott szemmel és össze is rakja, van hozzá dögivel alkatrész, és olcsó is hozzá minden. De ezekkel foglalkozni is kell, mindig lesz valami apró kis gondja a TDI-nek. Egy szívó benzinessel, igaz többet eszik, de rosszul nem járhatsz. Maradj a német vonalon. Nekünk a Peugeot 407-est a környéken egyik szerelő sem merte elvállalni, a JTD sem jobb, olasz. Az is bonyolult, akárcsak a HDI. Vagy ha mégis a Fiat mellett döntesz, akkor válassz egy olyan szerelőt aki ért is hozzá, és meg is bízol benne.
2017. aug. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!