Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vespa lx 50 vagy aprilia sr...

Vespa lx 50 vagy aprilia sr 50 a jobb?

Figyelt kérdés

Vespa lx 50

[link]


aprilia sr 50

[link]

nem csak teljesítményileg, hanem stílusban is.

16L


2010. máj. 21. 20:05
 1/8 anonim válasza:
70%
Szia! Hát az aprillianak a motorja nagyon jó csak ne ditechest vegyél a Vespát nem nagyon ismerem sajnos ha szeretnél motort én olcsón tudnék neked szerezni
2010. máj. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vespa az igenjó csajnak
2010. máj. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a Vespába Piaggio motor van, az új SRekben szintén Piaggio motor van. Én az SR-t ajánlan. Jó a futómüve, kényelmes jó a világítás. Ha elégedett vagy a gyári telyesitménnyel jó állapoti injektorosat is vehetsz. Nem fogyaszt sokat, és csendes tipp- topp motor neked. Régebbi csodamasinákat hanyagold. Gondolom nem akarsz délutáni robogózások előtt bütykölni vele.

Jó vásárt, és kellemes motorozást.

2010. máj. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
az SR nem fogyaszt sokat? és csendes motor? ne röhögtess :D melyik robogó csendes? mind 8000es foordulaton mennek állandóan :D. ha mindenképpen a 2 közül akarod valamelyiket, akkor az SR-t ajánlom. de ezek nem motorok. én inkább javasolnám, hogy ennyiért vegyél egy váltós motort :) sokan mondják, hogy lányoknak 2 lóerős robogót, és tegyék, ahova akarják. ezek nem motorok. egész más kategória :) lány miért ne motorozhatna? és ha még van türelmed, akkor megvárhatnád a 16 évet, és vehetnél mondjuk Honda CBF125öst :) ez szolíd 125ös, ha erdekelnek adatok, kerdezz nyugodtan :) meg annyi, hogy annak ellenére, hogy 125ös, annyiba fáj, mint az SR50
2010. jún. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kedves utolsó látom fogalmad nincs az injektoros robogókról... ezért nem is állok le vitatkozni.

SR esetében, 1.5- 2 litres fogyasztásból simán kijössz.

2010. jún. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22:22 vagyok. semmilyen robogóról nics sok fogalmam. vezettem már DT-t, Kawát, CBR-t, XJ6-t, de robogót még nem. ami azt illeti, nem is sűrűn érdekel, mert unalmasnak tűnik nekem kicsit. és kinézetre se tetszenek. de ehhez annyit tudok szólni, hogy volt 50cc-s minarelli blokkos motorom (nem robogó), és az 5litert(!!!) befalta. alacsony fordulaton 3,5-4. a robogó a röpsúlyos kuplungjának köszönhetően állandóan magas fordulaton megy (az 50cc), tehát itt nincs miről vitatkozni. lehethogy igazadd van, mivel robogókkal nincs tapasztalatom, de valószínűtlennek tartom.
2010. jún. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
igen nagyon okos 22:22 csak az a baj h a 50ccm-es minarelli motorod(ami ugye nem robogó) csak azért fogyaszt többet mert gondolom a kasztni is nehéz meg máshogy van behangolva pl.: a ford motoros volvo s60-asunk 6,9-7,3l/100km és a régi ford mondeo-nk ugyanazzal a motorral viszont 6l/100km na erre varjá gombot!
2010. jún. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ja egyébként aprilia sr hogyha modern járgányt akarsz és vespa hogyha a régi stílusú(de többéves tapasztalattal rendelkező) motort szeretnél sztem az sr egy városi motor de és a vespát(azt a csodálatos motort) nem vinném be a város mocskába
2010. jún. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!