Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezethettél autót 18 éves...

Vezethettél autót 18 éves korod előtt?

Figyelt kérdés

Nem a vizsgára gondolok.

Ha igen, volt valaha is baleset belőle?

Vagy kapott el rendőr?


2010. máj. 20. 23:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
17. születésnapom után 1 hónappal lett meg a jogsim, vezettem..., elején féltem ,magabiztosabb lettem, elkezdtem hülyegyerek módjára felvágni a kocsival, pedig megfogadtam h nem csinálom, száguldoztam stb, az lett az eredménye hogy kb 3 hónapja elkaptam egy villanyoszlopot, nem csesztek le érte, kifizettem a kocsi javítását, ide is adnák, de vhogy nincs kedvem menni, 18 leszek 2 nap múlva
2010. máj. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%

4 éves koromban kezdtem, apu ölében fogva a kormányt oviba menet :) Aztán szépen lassan kaptam meg az irányítást, kb abban a tempóban, ahogy elértem :) Először index, majd sebváltó, majd kuplung, fék és gáz. Ezt még mindig ölből. 12-13 lehettem, amikor először ültem egyedül a vezetőülésben. Ténylegesen forgalomban először 16,5 évesen voltam: miután első rutinórámon kiderült, hogy csak tisztelgés lenne az a pár óra, párhuzamosan csináltam a rutint a forgalommal :) Az oktató nem lakott messze tőlünk, így mindig én voltam az utolsó aznap rutinon, és hazavezettem:)

A jogosítványt 17 évesen és 3 hónaposan kaptam kézbe, ez volt '99-ben, és azóta is sikerült sajáthibás baleset nélkül megúszni az Életet.

2010. máj. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
:)
2010. máj. 21. 17:02
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 13 éves koromban vezettem először magamtól autót (skoda 120 ) , aztán 1-2 évg minden hétvégén mentünk apámmal , azán abbamaradt , és 18 évesen meglett a jogsim , eddig még nem volt balesetem :) (remélem h nem is lesz )
2010. máj. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
15 vagyok, Bp-n szoktam vezetni nagyfaterom swiftjét, nagyon imádom. Először csak eldugott helyeken, aztán utcán forgolódtam, centizgettem, utána már utca, tömb körül. Nemrég meg is volt az első incidens(beszólogatás) halszálkában álltak a kocsik, szakadt az eső (pár napja) tolattam ki, mellettem terepjáró, nem láttam sokat, tolatok ki szépen, erre megáll mögöttem egy autó, mondom anyád, és elkezdtem dudálni rá. Előrébb gurult, kiálltam, megálltam mellette, egy vén f@sz volt egy thaliával, mondom, nem látod hogy kint van a fél "kocsim" segge? Hát hogy be van párásodva az ablaka, meg nem látott, de hogy mi a f@szt dudálok én, majd megvárom míg elmegy? mondom azt hogy ne állj meg mögöttem te szerencsétlen. Na neki se kellett több, állj meg te csirkefogó, mondom kapj el köcsög, 1-be be és padló, persze előtte megnéztem mi van előttem, vizes volt az út kapart is ám rendesen a kis stift... Úgy felbaxott..
2010. máj. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

19:26 A Thaliasokkal vigyázz, veszélyesek nagyon! :DD Az utakon mindig elénk keverednek valahogy, de 90%-uknak igen érdekes a vezetési stílusuk. Remélem ezzel nem bántottam meg senkit, természetesen kivételek vannak! :)


Amúgy 17/L vagyok, 14 éves korom óta vezetek néha, apum és tesóm tanítottak meg. Jogsit még nem kezdtem el, de lassan eljön az ideje. :) Ja, és balesetem nem volt még (bár az első alkalommal majdnem belementem egy árokba, de megúsztuk... :)), és rendőrökkel sem volt még problémám sose, eldugott helyeken szoktam kocsikázni.

2010. máj. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!