Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autót szeretnék venni....

Első autót szeretnék venni. Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nos szóval itt az autó: [link]


Érdekelne hogy mit gondoltok róla, illetve ha szerintetek nem megfelelő, akkor hasonló árban más autó?

3éve van jogsim, sokat vezettem már, egyik autót se huztam meg szóval nem akarok kocka ladát mert nemgondolom hogy összetörném.


2010. máj. 20. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyed.
2010. máj. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem igy képröl senki nem tud mondani semmi komolyat szoval mennyél el egy szerelövel és nézesd meg a kocsit ha jonak látod akro vedd meg

ebben a árkategiriában rengetek autot lehet venni szoval ha te olaszt akarsz akkor ezt vedd meg

2010. máj. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igazából látszik rajta hogy igényesen karbantartott azért érdekel.


Köszönöm az eddigi válaszokat, várom mások véleményét is.

2010. máj. 20. 16:28
 4/9 anonim ***** válasza:

12 éves autóért sok.

Vigyázni kell az ilyen sportos autókkal, mert nagyon sokszor szét vannak hajtva.

Fogyasztása is horror lehet.

2010. máj. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Majdnem 900 ezer szerintem rengeteg ezért a szarért!

Ráadásul picit sem gazdaságos, nagyköbcentis-sokat fogyaszt+a kötelezőre fizethetsz 30 ezret minimum, az olasz autókról nem sok jó véleményt olvashatsz, ennyi pénzért fiatalabb kocsit is vehetsz esetleg egy fasza G Astrát! Első autónak szerintem nem megfelelő egy 160 LE-s autó, nekem elsőnek a 70 LE is soknak tűnt!

Inkább keress valami német vagy japán kocsit!

2010. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezért a kocsiért sok. 10 éves Seatokat lehet venni 6-7ezer körűl.

Ez a kocsi tuti szét van hajtva ha már így optikai tuninggal el van látva. Az ilyen kocsiknak szokták tolni is.

2010. máj. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

800-é viheted a Focusomat ha érdekel.


[link]


'98-as, 1.6-os, 16 szelepes, manuális klímás, rendszeresen karban van tartva, sony fejegység ( cd-s, usb-s), alufelnivel, stb.. ha érdekel írj privátot.

2010. máj. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Megveszed azt az etanolos szart!!A gyatád rámagy!Duma a 100Ft olcsóbb feliratok.Télleg olcsóbb. DE:

1, TÖBBET ESZIK

2, Tömítések tönkremennek....nem sorolom!

A FIAT jó választás lenne, de keress másikat meg sokat is ment!136 000 azér sok! 110 000 alatt keress!

[link]


[link]

2010. máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A km ora tuti vissza van pöccentve.Eszedbe ne jusson megvenni,egyrészt drága másrészt olasz.Csak problémád lesz vele.Japánt (Mazda)vagy németet vegyél ezek megbizhatóbbak.
2010. máj. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!