Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó az előnyösebb, ha...

Melyik autó az előnyösebb, ha Te vennéd?

Figyelt kérdés

Egy 7 éves, de 150.000 km-t futott, vagy egy 10 éves, de csak 70.000 km-t futott? (Ugyanarról a típusról beszélek, de direkt nem írom ki, melyik ez az autómárka, mert nem ez a lényeg a kérdésem szempontjából).


Az ár ugyanannyi!


2010. máj. 20. 00:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
22 éves az autom és valos kilométer állása 41350km.ebböl az öregek a 21,5év alatt 35000raktak bele.De ismerek olyan embert is aki az ugyan csak 20éves autoját 9000km-rel vette meg.Akkor mi nem létezik?
2010. máj. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Mindenféleképpen ismerni kéne az autó előéletét. A 10 éves évi 7e km-t futott átlagban, a 7 éves kb 20e-t, s ez utóbbi inkább felel meg egy átlagos, általános napi használatnak. Ha nem tudom leinformálni az autót tulajostól, akkor inkább a 7évest választanám. Hihetőbb. A másikat kicsit szerencsejáték jellegű választani. Vagy rohadtjól jársz és kifogsz egy kuriózumot, vagy endless szopás...
2010. máj. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Na most ha valakinek azért van autója, mert un hétvégi vagy nyaraló sofőr és munkába nem azzal jár akkor miért hihetetlen a 10 év alatt 70ezer km? Persze lehet, hogy visszapörgették, de ettől még lehet igaz.
2010. máj. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mindkettő lehet amiről szó van.Nekem volt egy kétütemű Wartburgom,18 évesen volt benne 4200km!!!!Nyereményautó volt,és a tulaj szeretett kocsmázni.Elvették a jogsiját,és utána a rendszámot is leadták róla.Havonta egyszer kitolta a garázsból,még beindítani sem akarta,lemosta,és visszatolta.A sárvédő a mosástól kezdett el rozsdásodni.Megvettem tőlük,és tök jól jártam.Vagyis azt hittem,mert zajos volt,és nagyon sokat evett.Aztán eladtam.Nekem sem akarták elhinni,és elmentünk az előző tulajhoz.Viszont egyik ismerősöm vett egy Audi A4-et,két évesen 70000km-el.19 Diesel.Azt mondták ennek ez semmi.Mikor bement a márkaszervízbe,és közölték vele,hogy ebben az autóban három hónappal ezelőtt már 160000km volt,akkor meglepődött.Utólag kiderült,hogy hetente jártak vele Németországba dolgozni.

Tehát mindkét eset lehetséges.

2010. máj. 21. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A fiatalabbat vettem meg. :) Amúgy Citroen Xsara-ról van szó.
2010. máj. 21. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!