Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó az előnyösebb, ha...

Melyik autó az előnyösebb, ha Te vennéd?

Figyelt kérdés

Egy 7 éves, de 150.000 km-t futott, vagy egy 10 éves, de csak 70.000 km-t futott? (Ugyanarról a típusról beszélek, de direkt nem írom ki, melyik ez az autómárka, mert nem ez a lényeg a kérdésem szempontjából).


Az ár ugyanannyi!


2010. máj. 20. 00:24
1 2
 1/15 anonim válasza:
Húúh, jó kérdés. Ha ugyanaz a felszereltsége, akkor én a fiatalabbat venném a több km-rel.
2010. máj. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, u.a. a felszereltség. Köszi a választ!
2010. máj. 20. 00:44
 3/15 anonim ***** válasza:

Öregebbet kevés kilóméterrel.


Korban "mindössze" 3 éva diferencia, (ami a korra vetitve 30%), de kopásilag több mint kétszeres a kopás!

2010. máj. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Jól bevált módszer az óra visszatekerése, főleg ha kereskedőtől veszed. Bár a szomszéd Pista bácsi is "feljavította" a Golfon az órát. Vidd el szakszervizbe, ott megmondják a tutit. Kis ráfordítás, hogy ne szívj nagyon később.
2010. máj. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én a kevesebb km-t javaslom, és a szakszerviz se rossz ötlet. Ha van fedélzeti computer a kocsiban pár ezer ft-ért kiolvassák az eredeti km állást.
2010. máj. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én a fiatalabbat venném.Egyébként mehetsz bárhová a kilométerrel.Sehol nem tudják megállapítani,hogy mennyi kilométer van az autóban,ha azt egy hozzá értő állítja vissza.És akár a szakszervízbe is mehetsz.Nekem egy szervízbe dolgozó szerelő közölte,hogy keressem bátran,ha ilyen igényem van.Minden gyári lesz.Még a kötelező szervíz időpontjai is stimmelnek.Mert Ő a rendszerben rendbe rakja.És ha kell,elveszett a szervízkönyv,és kiállít a MÁRKAKERESKEDŐ AUTÓSZALON egy másikat.Csak az adatok kicsit barátságosabbak.

Szerintem nézd meg a két autót.Menj velük egy kört,esetleg egy jó szerelőt kérj meg,hogy segítsen választani.És azt vedd meg,amelyik jobb állapotban van.

2010. máj. 20. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha egyforma kategóriás és valós km akkor a 10 éveset.

De ha pl egy 2.0 TDi ről van szó akkor a 7 éveset mert egy dieselnek meg se kottyan a 150.000 km.

2010. máj. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

10 éves autó 70 ezer kilométerrel nem létezik. esetleg Chuck Norrisnak van :)

a múltkor néztem egy 6 éves Thaliát. Kérdezem a kereskedőt, hogy mennyit futott? azt mondja: "nem keveset, 210 e km van benne. de ha nagyon zavar, gyere vissza fél óra múlva, addigra 72 ezer lesz". erről ennyit. :-)

2010. máj. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

hidd el létezik, nekünk van egy 1.3-as wartburgunk és 62.000hm van benne (most decemberben lessz 20 éves) és senki nem pörgette vissza az órát, még a nagypapám vette.


kérdésre a válasz: 1.000km alatt is ki lehet nyírni egy kocsit, én szerintem az állapotát nézném meg az autóknak és a szerint döntenék.

2010. máj. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

eggyértelmü h a 10 évest venném

am miylen kocsi?;9

2010. máj. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!