Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autot vegyek?

Milyen autot vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok 17 éves vagyok (fiu) és most nyáron szeretném madj megvenni az első kocsim. Már volt 2 peugeot robogom és hát elég szerviz tapasztalatot gyüjtöttem egész életemre (sokszor nagyon drágát kellett javítani). Kocsiban nem szeretném ugyan ezt. Egy olyan kocsit szeretnék ami nem túl nagy de elférünk haverokkal is ha elviszem őket, nem régi, olcso a fenntartása, ha szervizelni kell nem hagyom ott minden pénzem, ha lehet kicsit sportosabb de nem izomgép. Eggyetlen kikötésem hogy suzukit nem szeretnék. 1m forint körül nézegetek. eddig szóba jött fiat stilo, renault clio, opel astra classic de nincsen semmi kikötésem. kérlek irjatok személyes tapasztalatokat, tanácsokat, ajáljatok valamint konkrét autókat ne csak márkákat. Előre is köszönöm mindenkinek
2010. máj. 19. 18:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

F Astra C14Se motorral. Nekem is az van, bőven kijön 1 millióból, és marad pénzed egy kicsit csinosítani(ültetés, felni, fólia--> más nem is kell rá)

19/F

2010. máj. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy már fent volt ez a kérdés. A barátom felhasználójával irtam cak azóta regisztráltam és ujra felraktam. Mindenkinek köszönöm eddig a válaszát
2010. máj. 20. 16:18
 13/18 anonim ***** válasza:
citroen saxo 1.6 16v vts 122le gyári lóerő:)
2010. máj. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nissan Almera is jó választás lehet, a benzinmotorok tartósak és viszonylag erősek is. Amúgy azért, mert 17 vagy, ne kezdj szar autóval, hülyeség úgy hozzáállni, hogy úgyis meghúzod. Ezzel az erővel ne ülj régebbi autóba, mert azok kevésbé biztonságosak, és kezdő lévén úgyis nekimész az első fának, amitől meghalsz... Nem kell folyton mindent túlparázni, csak belebetegszik az ember.
2010. máj. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősömnek ilyen van, soha nincs vele semmi baj.

VW Vento

[link]


Ha valami újabbat szeretnél:

2000 OPEL ASTRA G Comfort

[link]


Vagy, ha csak rajoskodni akarsz:

[link]


Ha ízlésed is van:

Seat Toledo

[link]

2010. máj. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Apumnak Seat Toledoja volt, (2000-es) de ezeknél a vw koncepcióknál elcseszték a váltót, mi a 3.használtat vettük bele.

szóval 1.6-os benzinest ne vegyél!

inkább 1.8-ast :)

amúgy nagyon jó kocsi, sajnálom, hogy eladta.

Máig is az volt a kedvence, (természetesen a Trabi után :D) pedig most egy audi a6-ot vezet.


Sok sikert a választáshoz! :) F/24

2010. máj. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
én bmw-re szavazok. nekem 2.2-s benzines van, a fogyasztás nem durva, és mivel benzines, nagyon megbízható. eddig 350000 km van benne, és olajcserén meg kopóalkatrészeken kívül semmit nem kell cserélni. kevesebbet költök rá, mint faterom az egy éves astrájára
2010. máj. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Kedves "23:59" a seatokrol elég sok roszzat halottam. Mint irtam nekem nagyon fontos szempont az olcso fentartás.
2010. máj. 26. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!