Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autot vegyek?

Milyen autot vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok 17 éves vagyok (fiu) és most nyáron szeretném madj megvenni az első kocsim. Már volt 2 peugeot robogom és hát elég szerviz tapasztalatot gyüjtöttem egész életemre (sokszor nagyon drágát kellett javítani). Kocsiban nem szeretném ugyan ezt. Egy olyan kocsit szeretnék ami nem túl nagy de elférünk haverokkal is ha elviszem őket, nem régi, olcso a fenntartása, ha szervizelni kell nem hagyom ott minden pénzem, ha lehet kicsit sportosabb de nem izomgép. Eggyetlen kikötésem hogy suzukit nem szeretnék. 1m forint körül nézegetek. eddig szóba jött fiat stilo, renault clio, opel astra classic de nincsen semmi kikötésem. kérlek irjatok személyes tapasztalatokat, tanácsokat, ajáljatok valamint konkrét autókat ne csak márkákat. Előre is köszönöm mindenkinek
2010. máj. 19. 18:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
hmmm???????
2010. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Vegyél Velorexet.


[link]

2010. máj. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2010. máj. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Dacia 1300 :D
2010. máj. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

[link]


Vegyél egy ilyet!ez fiatalos,fel lehet végni csajok elött,és bőven elfértek benne a haverokkal!;)

2010. máj. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Én mindenképpen Mercedest vennék, de ha nincs rá elég pénzet megteszi egy használt Merci is. Vagy Audi. De semmiképpen Suzuki.
2010. máj. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz sokat költeni rá csakis ÚJ autót vegyél, szinte mindegy milyen márka, hisz minden középkategóriás autó ugyanazt tudja
2010. máj. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

irta h 1 milla szted milyen uj autó jönne ki ennyiből matchbox?

A dacia meg a világ legmegbízhatatlanabb autója bár neked alig lenne benne kilométer mert csak a szervizig járnál veleXD

2010. máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Új autót csak a hülyék vesznek..


Kérdezőnek:

Ha van 1 milliód 17 évesen saját kocsira, akkor gondolom a biztosítás se gond, szóval akkor jó lenne neked a Merci, BMW 3, Toyota Corolla, Toyota Carina...

Viszont, ezeket nem tudnád elvezetni..


Szóval vegyél vmi 2-es Golfot vagy hasonlót olcsón, abba beleférnek a haverok, nem túl gyors és nem túl nagy. És OLCSÓN mert tuti meghúzod vagy megnyomod.

Ez neked tökéletes lenne:

[link]


vagy ez.

[link]

2010. máj. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én irtam az Audit,de visszavonom,mert az utolsó válaszolónak igaza van,és igy kezdőként,nagy lenne neked az az Audi,tuti,meghúznád igy én is inkább az elöbb bemutatott volkswagenekre adom a voksom!Az "tanulóautónak" jó és késöbb vehetsz egy komolyabb járgányt is!
2010. máj. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!