Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem indul a Robogóm miért van...

Nem indul a Robogóm miért van ez? (lent)

Figyelt kérdés

5 napja nem mentem a motorral és amikor próbáltam beindítani aksival de nem ment, utána próbáltam berúgni de úgy se ment, kivettem a gyertyát megtakarítottam és gyertya nélkül 25 berúgást csináltam(ezt javasolták nekem)

de úgysem indult be, miért lehet ez?


2010. máj. 18. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
garázsban tartod vagy megázott?
2010. máj. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbáld bebikázni autóról, ha beinul, de még a mutatókat se tudja felemelni akkor új akksi kell, nekem ez volt. Mentem vele bikázás után vagy 20 percig, még utána se volt képes a fordulatszám mérőt felemelni.
2010. máj. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán garázs de tető alatt van, oké megpróbálom bikázni remélem jó lesz
2010. máj. 18. 21:13
 4/9 anonim ***** válasza:

a bikázásnak nem sok értelmét látom, ha rossz lenne az aksi akkor is kéne rugásra indulnia nem?!

megírhatnád azt is, hogy pontosan milyen robogód van.

2010. máj. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha annyi sincs az aksiba, hogy a gyertya nem ad szikrát, akkor logikus, hogy nem fog menni. tehát erre mész vele, hogy kideríted, hogy az aksival van-e a gond. és ha már említettem, hogy annyira le van merülve az aksi, hogy nem dob szikrát a gyertya, akkor rugdoshatod, nemfog startolni. csak telenyomja a hengert benzinnel
2010. máj. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Aprilia SR 50 Replica


kép: [link]

2010. máj. 18. 21:40
 7/9 anonim ***** válasza:

nem kell aksi a gyujtáshoz, kivéve ha nem di-tech.

vákumcsap nem ragadt le ? ne bikázd csak az önindítót teszi tönkre... át kéne nézni a karburátort, szívócsonkot ilyesmi. Nincs nagyobb gond ha eddig ment és most makacsolta meg magát.

2010. máj. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jaja, az ilyen robogók akkor is indulnak rugásra ha kiveszed az akksit
2010. máj. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kommenteket, sikerült beindítani de az aksi az tönkre ment, berúgással nehezen sikerült.
2010. máj. 19. 21:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!