Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kipufogó hegesztés után...

Kipufogó hegesztés után egyből már mehetek is az autóval? Vagy várnom kell?

Figyelt kérdés

2017. jún. 12. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Mire kéne várni? Míg megszárad a ragasztó?!.. Persze hogy mehetsz!
2017. jún. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Hegesztés után azonnal mehetsz vele. Viszont a rossz hír, hogy a hegesztésnél fog legközelebb elrohadni a kipufogó... Sajnos ezeket nem érdemes hegeszteni, úgy tervezik, hogy 2-3 év alatt mindenképp vegyél újat belőle.
2017. jún. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, pont erre gondoltam én is, köszönöm a válaszotokat!
2017. jún. 12. 09:54
 4/9 veterán vas ***** válasza:
64%

Azt legalább várd meg, amíg a mester kimászik a kocsi alól, vagy amíg leengedik az emelőről.


Jah' és még ki is kellene fizetni a hegesztést, de aztán már tényleg mehetsz. ;)

2017. jún. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
utolsó :P XDDDD elkèpzeltem ahogy elviszi a mestert vagy a csáposon megindul 😂😂😂 shíírok!!!! 😂😂😂
2017. jún. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

" pont erre gondoltam én is"


Sokkal könnyebb ám úgy segíteni ha nem kell kitalálni a gondolataidat.

2017. jún. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fújd le egy kis hőálló festékkel. Félévente lefújod ismét, akkor nem fog rohadni ott. Bár máshol lehet.
2017. jún. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"ameddig a mester kimászik a kocsi alól..."

Na az is szép mester lehet, aki úgy kókányolja meg, hogy nem veszi le. Nekem nem rég a gyári eredeti (14 éves) rendszer egyik dobját hegesztették (ennyit a 2-3 év alatt elrohadásról), szépen levette, hozzáfért, utána kapott 2 réteg cink sprayt, megint jó lesz egy jó pár évig.

2017. jún. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 veterán vas ***** válasza:
75%

#8!

Számtalan olyan kipufogó sérülés lehet, amikor teljesen értelmetlen levenni/megbontani a rendszert. Tegyük föl, a hátramenő csövet leütöd egy bakhátas úton és bereped. Ennek a javítása max. 5 perc, aknából vagy csáposon, és kijössz 2500-ból. Persze le lehet szedni az egész rendszert, megbontani minden kötést, kidobálni az összeégett csavarokat, venni új sortömítést, tűzkarikákat flexicsövet, gumibakokat, és megcsinálni tipp-toppra. Csakhogy ez két napra vállalja a Mester, és 62300Ft a vége.

No de van amikor az ésszerűség fölülírja a precízkedést.

/és nem is erről szólt a kérdés/ ;)

2017. jún. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!