Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Típusspecifikus Sportdobnál...

Típusspecifikus Sportdobnál kell hegesztésre számítani?

Figyelt kérdés
Nem értek annyira az autókhoz és ezért kérdezem, az univerzálisnál hallottam, hogy gyakran előfordul a flexelés és a hegesztés, na én kinézem egy kifejezetten az én kocsimra gyártott sportdobot, amihez azt írták, hogy otthon is felszerelhető. Kell a felszereléshez hegeszteni, vagy flexelni? Milyen szerszámokra lesz szükségem?

2017. máj. 17. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van kép a dobról, vagy helyben találtál, akkor nézd meg, hogy milyen felfogatásban ér véget, és természetesen nézz a verda alá is, hogy ugyanolyan-e, vagy úgy képzelik, hogy veszegetni kell még típusspecifikus dolgokat. Ha kép nélkül láttad neten, kérdezz rá, mit veszítenél?
2017. máj. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]

Köszi a választ megnézem a kocsi alatt is, hogy van. A hegesztéssel se lenne baj ha lenne hozzá cuccom illetve tudnám is használni.

2017. máj. 17. 18:01
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként egy B-s corsáról van szó, ha számít.
2017. máj. 17. 18:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdemes a hirdetőt megkérdezni első körben, hogy pontosan mit is értsünk házilagos felszerelhetőség alatt.
2017. máj. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!