Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy új autónak nincs...

Ha egy új autónak nincs semmilyen papírja azt hogy tudom forgalomba helyezni?

Figyelt kérdés

Helló a neten láttam egy bmw 335i-t ami új+nagyon kedvező az ára(-1700,000).Felhívtam az embert aki hírdette és megkérdeztem hogy nem lopott azt mondta hogy nem és nyugottan forgalomba lehet helyezni csak kell egy adásvételi(magánszemély az eladó)+a többit majd én rendezzem el.

MOST EZ IGAZ VAGY LOPOTT AZ AUTÓ/HA NINCS PAPÍRJA CSAK EGY ADÁSVÉTELIVEL MEGOLDHATÓ A FORGALOMBAHELYEZÉS?????????

CSAK KOMOLYAK ÍRJANAK !

ÜDV


2010. máj. 17. 17:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu hirdetés volt... 7,5 millió körül mozog az ára és nincs az a hülye aki kevesebb mint 2 millióért adná el. Amúgy meg lennie kell valami papírjának amivel betudják azonosítani. De ha a régi e30-as szériát nézed akkor meg feele ennyiért is drága :D:D
2010. máj. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
az "-1,700,000ft-ot úgy értettem hogy ennyivel kevesebb mint a szalonban,ja és fizetett hídetés sztem nem kamu.csak félek hogy lopott a verda üdv
2010. máj. 17. 18:05
 3/15 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy semmi papírja nincs !!! A márkakereskedésekhez érkező új, 0 kilométeres autóknak is megvannak a papírjai. Csak egy elgondolkoztató kérdést teszek fel, függetlenül az ártól...

Az az új kocsi hogy lett az eladó tulajdona???? Csak nem az égből pottyant oda neki... Nem szabad foglalkozni vele !

2010. máj. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
azt mondta hogy németországból vette egy magánszemélytől és pályaautónak akarta használni de rájött hogy nem éri meg és ő is így vette papírok nélkül és csak egy adásvételije van
2010. máj. 17. 18:13
 5/15 anonim ***** válasza:

csak ismételni tom magam -ami tul szép h igaz legyen az valoszinű h nem igaz

am bocsi h ezt mondom de mitgondoltál h megmondja neked telefonba h innan és ettöl loptam?

szerintem nagy valoszinüséggel lopott a kocsi de menny be a hivatalba és érdeklödj utánna h ilyen estben mit lehet csinálni és probálj valami infot szereznia kocsirol

2010. máj. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Feltételezzük hogynem lopott és megveszem,akkor forgalomba tudom helyezni papírok nélkül?????
2010. máj. 17. 18:23
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha kint vette, akkor a német rendszám rajta kell hogy legyen. Ha pedig kint forgalomból kivontként vette - azaz rendszám nélkül akkor pedig csak trélerrel lehetett magyarországra hozni. Van neki egyáltalán valami papírja a kinti vételről? Nálunk egyáltalán a nevén szerepel? Mert ugye nem mindegy még az sem, hogy a regisztrációs adó be van e fizetve már utána.... Az lehet hogy több lenne mint a kedvezmény az árból :-)))
2010. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Csak egy adásvételije van és a kocsi!
2010. máj. 17. 18:25
 9/15 anonim ***** válasza:

Helyeztesse forgalomba, vizsgáztassa le és legyen meg az eredetvizsgája, akkor már lehet gondolkozni az ügyleten. Szerintem ezek nélkül ne foglalkozz vele.

De szerintem csak felkapott dolog a bömbi, meg az áhitat a német autók irányába.... Toyota avensis :-)

Akinek már volt japán autója, le se szarja a német kocsikat.

2010. máj. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Eredeti okmányok nélkül nem lehet forgalomba helyezni!! Az adásvételi kevés, kellenek a kocsi eredeti papírjai is.
2010. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!