Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg rossz lehet a lengéscs...

Tényleg rossz lehet a lengéscsillapítóm, vagy csak átakarnak verni?

Figyelt kérdés

Kimérték az autoklubba a lengéscsillapítókat, a legrosszabb kemény 4% -os lett, a legjobb is csak 13%. Szerintük. Olvastam cikkeket róla, az ott leírtak egyike sem jellemző az autómra.

[link]

Meghintáztattam, szinte azonnal megáll a mozgás, nem tapasztaltam csúszást, pattogást, hirtelen fékezéskor sem, olajfolyás nincs, kanyart jól követi, jó az úttartás.

Ez azért vicces mert jövőhéten lejár a műszaki, és a szerelő azzal ijesztget, hogy így biztos nem fog átmenni, mert 35% alatti futóművekkel autókat nem engednek át.

Gyanakodnom kellene, vagy higyjek nekik? Sajnos nem két fillér, mert BMW, csak az anyag 120 lenne, és ez most így fájna pár napon belül.

Vélemények? Köszi



2017. máj. 23. 15:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

10

Ezt a választ már megkapta, de csak idegállapotba került tőle és dühöngött. No comment.

2017. máj. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Oké.De ha ennyire tele vagy zsével, akkor miért egy 25 éves BMW-t vettél?

Nem baj, hogy 8 éves hülyegyerek? :DDD Ezért is furcsállom az eredményeket.

Aki korrekten válaszolt, annak köszönöm, aki meg nem, az az a saját szegénységi bizonyítványát mutatta fel. Pacsi

2017. máj. 24. 09:41
 13/17 anonim ***** válasza:
8éves autó 4 és 13% közötti lengéscsillapító állapottal, na akkor ez sem egy megkímélt pályázós autó volt
2017. máj. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Na akkor itt a cáfolat a sok okoskodó gyökérnek!

Annak aki arra buzdított, hogy vigyem el átnézetni, hálás köszönetem!

Egy másik szintén HIVATALOS autókereskedésben (Ring) 50% -ot mértek azon a futóművön, amire 4% -ot mondtak az Autóklubban. A legrosszabb is 32% -os lett.

Élő példa arra, hogy ott húznak le a szerelők ahol tudnak. Legyetek résen!

2017. máj. 24. 18:13
 15/17 anonim ***** válasza:
Érdekes, ha azt mondták volna, hogy tökéletesek a gátlóid, akkor most egy tuti szolgáltatóról mesélnél. Vajon miért is vannak azok a BMW-sofőrökről szóló "rosszindulatú" sztereotípiák? :D
2017. máj. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem említette senki, hogy tökéletesek a gátlóim, pontosan ilyen eredményre tippeltem az állapotából ítélve, mint amiket most kaptam. Nem vagyok egy hülye ember, értek az autókhoz, egyszerűen annyi a történet, hogy én nem hagytam magam hülyének nézni. Egy olyan autóról van szó, amit az előző tulajdonos is és én is úgy féltettünk mint egy hímestojást, és 8 évesen az emberrel el akarják hitetni, hogy már nincs alatta futómű. Hozzáteszem 207ezer van benne.

A sztereotípiákról annyit, hogy én minden kereszteződésben és körforgalomban indexelek, és én szembesülök azzal, hogy mások (nem BMW -sek), nem ismerik az indexek. Akkor hogy is van ez kollega?

2017. máj. 24. 18:26
 17/17 anonim ***** válasza:

Na akkor minden rendben.

Szívesen.

2017. máj. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!